MMA PLNajnowszeREVOLTARevolta 3 już w marcu! W walce wieczoru zawodnik z przeszłością w UFC!

Revolta 3 już w marcu! W walce wieczoru zawodnik z przeszłością w UFC!

Już 3 marca w Tczewie swoją kolejną galę zorganizuje REVOLTA. Organizacja, który swój debiut na polskim rynku sportów walki zaliczyła w styczniu ubiegłego roku powraca z jeszcze mocniejszą kartą walk oraz transmisją na sportowych kanałach grupy Polsat.

Revolta

REVOLTA stawia przede wszystkim na budowanie karty walk w oparciu o utalentowanych zawodników MMA i K-1 z Pomorza, aczkolwiek w rozpisce nie zabraknie mocnych nazwisk znanych szerszej publiczności. W walce wieczoru wystąpi Łukasz Sajewski (14-6), który ma na koncie występy w UFC. Dla „Wookiego” będzie to powrót po dłuższej przerwie od startów (ostatni pojedynek stoczył w lutym 2020 roku) i będzie to idealna okazja, by przypomnieć o sobie polskim kibicom.

Zawodnik Mighty Bulls Gdynia to nie jedyny „weteran” na karcie walk. Na gali zobaczymy również występ Rafała Błachuty (11-9), który ma na koncie występy dla takich organizacji jak: KSW, FEN czy Babilon MMA. Na gali wystąpi również Przemysław Opalach, który wystąpił w main evencie podczas debiutanckiej gali REVOLTY, gdzie skrzyżował rękawice z Filipem Bątkowskim. Utytułowany pięściarz z Olsztyna tym razem spróbuje swoich sił w formule CAGE BOXING.

Ponadto na gali swoje kolejne pojedynki stoczą zawodnicy znani z poprzednich edycji gal spod szyldu REVOLTA, m.in.: Filip Kamysz, Kacper Dember czy Krzysztof Zaradny.

Tak wyglądały poprzednie gale REVOLTA:

Wszystkie bieżące informacje na temat gali REVOLTA znajdziecie w mediach społecznościowych:

Facebook i Instagram

Zobacz także:

Kim jest Robert Karaś? Przeciwnik Filipka na gali FAME MMA 17!

Już w piątek odbędzie się gala FAME MMA 17 w Krakowie. Tym samym postanowiliśmy, abyście bardziej poznali uczestników zbliżającego się freakowego wydarzenia. Na pierwszy ogień sportowiec z krwi i kości – Robert Karaś, który w Tauron Arenie stoczy swoją pierwszą walkę. Będzie to typowo sportowe starcie z Filipem ”Filipkiem” Marcinkiem.

Tańcula ostro o Bombie: Pokonałeś Murańskiego i już wielka gwiazda się zrobiłeś? [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z naszym portalem został zapytany o Pawła Bombę. Przypomnijmy, że Bomba w ostatniej walce pokonał Mateusza Murańskiego. Arkadiusz Tańcula dwukrotnie walczył z Jackiem Murańskim oraz z wspomnianym Mateuszem. Wielu fanów twierdziło, że był to największy konflikt w historii freak fightów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis