MMA PLGamrotReakcje w Polsce i na świecie po wielkim zwycięstwie Mateusza Gamrota w Las Vegas!

Reakcje w Polsce i na świecie po wielkim zwycięstwie Mateusza Gamrota w Las Vegas!

Mateusz Gamrot (21-1) w Las Vegas po raz pierwszy wystąpił w walce wieczoru na gali UFC. ”Gamer” po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał mocnego Armana Tsarukyana (18-3). Reprezentant Armenii postawił twarde warunki i do samego końca sprawiał wielkie kłopoty byłemu podwójnemu mistrzowi KSW.

Gamrot

Pojedynek należał do wyrównanych. Polak przewagę zyskał zdobywają obalenia, a dodatkowo będąc zza plecami szukał skończenia. ”Gamer” dobrze nacierał i pracował prostymi. Tsarukyan zaś ciągle wyprowadzał kopnięcia na tułów, które robiły wrażenie.

Arman po walce wyznał, że nie zgadza się z werdyktem.

Nie przegrałem tej walki, lecimy do przodu – napisał na instagramie.

Szalona reakcja branżowego dziennikarza!

Zobaczcie reakcje w Polsce i na świecie po wielkim sukcesie Mateusza Gamrota (21-1). Warto tu wspomnieć o dziennikarzu Tomaszu Majewski (portal – fightsport.pl), który nagrywał live podczas walki ”Gamera”. Jest też jego szał radości.

Zobaczcie też inne reakcje:


Zobacz także:

Norman Parke zawalczy z Załęckim albo Don Diego? ”Stormin” stawia warunek!

Już nie pierwszy raz pojawia się ten temat! Norman Parke postanowił odpowiedzieć na pytania widzów poprzez insta stories. ”Stormin” jest otwarty na starcie z Denisem Załęckim, lub Mateuszem Kubiszynem. Były zawodnik UFC ma jednak jeden ważny warunek!

KSW: Darko Stosić nawołuje do walki z… Mariuszem Pudzianowskim! Widzieliście?

Nie brakuje chętnych do starcia z Mariuszem Pudzianowskim (17-7). Tym razem chęć pojedynku z weteranem KSW wyraził mocny Darko Stosić (16-5). Reprezentant Serbii jest ostatnim pretendentem do pasa KSW w wadze ciężkiej. Darko musiał uznać wyższość mistrza – Phila De Friesa (21-6).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis