MMA PLKSWKSW: Darko Stosić nawołuje do walki z… Mariuszem Pudzianowskim!

KSW: Darko Stosić nawołuje do walki z… Mariuszem Pudzianowskim!

Nie brakuje chętnych do starcia z Mariuszem Pudzianowskim (17-7). Tym razem chęć pojedynku z weteranem KSW wyraził mocny Darko Stosić (16-5). Reprezentant Serbii jest ostatnim pretendentem do pasa KSW w wadze ciężkiej. Darko musiał uznać wyższość mistrza – Phila De Friesa (21-6).

Pudzian

Jeszcze parę dni temu Darko w mediach społecznościowych wyrażał również chęć pojedynku z Arkadiuszem Wrzoskiem, który został nowym nabytkiem największej organizacji w naszym kraju.

Wrzosek w rozmowie z portalem mymma.pl odpowiedział na wyzwanie Stosicia.

Już chyba wszyscy o tym napisali, ale co mogę powiedzieć. Kurde? No co mam ci powiedzieć? Gościu, zapaśnik oferuje mi walkę i to nie byle jaki, bo walczył o pas KSW. Oferuje mi walkę na mój debiut w MMA i zapowiada, że będzie stójkowa wojna. Coś w tym stylu. No umówmy się, myślę, że po 30 sekundach bym leżał na plecach.

Darko Stosić chce walczyć z Pudzianem!

Darko Stosić (16-5) w mediach społecznościowych nawołuje do starcia z Mariuszem Pudzianowskim (17-7). 

Ku mojemu zdziwieniu większość z was chce, żebym walczył z polską legendą Mariuszem Pudzianowskim. Jeśli chodzi o mnie, z radością przyjmę tę walkę, jeśli KSW jest nią zainteresowana. Myślę, że byłaby to nie lada gratka dla wszystkich fanów MMA

Serb po nieudanej przygodzie w UFC postanowił wrócić do wagi ciężkiej. W Polsce radził sobie naprawdę dobrze! Stosić walkę o pas zagwarantował sobie szybkim zwycięstwem z Michałem Włodarkiem i Michałem Kitą. Były też 3-rundy z Michałem Andryszakiem. Ogłoszono zwycięstwo Stosicia po niejednogłośnej decyzji sędziów.

Darko szansę mistrzowską dostał na KSW 67, gdzie został totalnie zdominowany. Ostatecznie w piątej rundzie Phil De Fries zakończył walkę przed czasem.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot o zachowaniu Tsarukyana: Czyny będą ważniejsze niż słowa! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (20-1) już w sobotę stoczy bardzo ważny pojedynek. Polak wystąpi w walce wieczoru gali w Las Vegas. ”Gamer” skrzyżuje rękawice z Armanem Tsarukyanem (18-2).

Wracają szalone walki na lodzie! Wszystko w systemie PPV! Przesada?

Jak widać nie brakuje szalonych pomysłów, aby wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie wśród widzów. Już niebawem ponownie ruszy rywalizacja na lodzie. Są to walki w rękawicach MMA! Wszystkie starcia są transmitowane w usłudze PPV na stronie Fite.TV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis