MMA PLEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke zawalczy z Załęckim albo Don Diego? ”Stormin” stawia warunek!

Norman Parke zawalczy z Załęckim albo Don Diego? ”Stormin” stawia warunek!

Już nie pierwszy raz pojawia się ten temat! Norman Parke postanowił odpowiedzieć na pytania widzów poprzez insta stories. ”Stormin” jest otwarty na starcie z Denisem Załęckim, lub Mateuszem Kubiszynem. Były zawodnik UFC ma jednak jeden ważny warunek!

Parke

Parke swój najbliższy pojedynek stoczy dziewiątego lipca na gali PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Będzie to walka wieczoru, gdzie w formule MMA zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie też do rewanżu w boksie z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. Jest to jedyna przegrana ”Don Kasjo” w freakowej organizacji.

Mateusz Kubiszyn również nie tak dawno wspominał w rozmowie z portalem FanSportu.pl, że jest chętny na starcie z Parke.

Szeli zawsze jest groźny, do samego końca może trafić. Na chwilę obecną Parke to za wysoka półka. Ja mógłbym się z Parke mierzyć jak równy z równym. Szeli po prostu mając niektóre argumenty, mógł tylko zaskoczyć. Fajnie by było. Normalnie po prostu po koleżeńsku, zbijemy sobie piąteczkę. To by była naprawdę bardzo sportowa walka, top sportowy. Moglibyśmy sensowne formuły ustalić, bo w pełnym MMA mizerne szanse swoje widzę. Wiadomo stójkowo spoko, tylko Norman sprowadza i wyglądałoby to, jak dzisiaj. Szeli ma lepszy parter niż ja, u mnie praktycznie go nie ma.

Parke odpowiada na pytania widzów!

Tak Norman Parke jest otwarty na starcie z Denisem Załęckim, albo Mateuszem Kubiszynem. Jest jeden warunek! Pojedynek musiałby się odbyć w formule MMA.

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs Red
Ztrolowany vs Mielonidas

Zobacz także:

Dana White zapowiada sobotni pojedynek Gamrota! Zwycięzca ma dużo do zyskania! [WIDEO] Co wy na to?

Wygląda to imponująco! Dana White skomentował nadchodzącą walkę wieczoru. Mowa oczywiście o starciu Mateusza Gamrota (20-1) z Armanem Tsarukyanem (18-2) w Las Vegas. Prezydent UFC zapewnia, że zwycięzca wejdzie do czołówki kategorii lekkiej.

Tu jest również duży potencjał! Paweł Pająk nokautuje w Tajlandii! [WIDEO] Widzieliście?

Robi wrażenie! W piątek w Tajlandii w boksie tajskim zobaczyliśmy start Pawła Pająka. Polak już w pierwszej odsłonie odprawił rywala.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis