MMA PLNajnowszeJan BłachowiczRakić ponownie nawołuje do rewanżu z Błachowiczem: On wie, że mogę go pokonać!

Rakić ponownie nawołuje do rewanżu z Błachowiczem: On wie, że mogę go pokonać!

Aleksandar Rakić (14-3) postanowił bardzo mocno zareagować! Serb ponownie nawołuje do rewanżu z Janem Błachowiczem (29-9). Czy dojdzie do tego w przyszłości?

Błachowicz

”Cieszyński Książę” najbliższy pojedynek stoczy dziesiątego grudnia na gali UFC 282 w Las Vegas. Polak zmierzy się z mocnym Magomedem Anakalaevem (18-1). Wszystko na to wskazuje, że zwycięzca dostanie szansę mistrzowską w kategorii półciężkiej. W main evencie dojdzie do wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Jiri Prochazką (29-3-1), a Gloverem Teixeirą (33-8).

Do walki Błachowicz-Rakić doszło w maju tego roku. Starcie zakończyło się na początku trzeciej odsłony. Rakić nie był w stanie kontynuować pojedynku ze względu na kontuzje. Warto zaznaczyć, że duże znaczenie miały niskie kopnięcia, z których korzystał nasz reprezentant.

Aleksandar Rakić odpowiada!

Jan Błachowicz (29-9) po zwycięstwie z Serbem podkreślił, że jego ciało okazało się twardsze. Rakić postanowił w mocnych słowach odpowiedzieć.

Jestem pewien, że jego mentalny trener wmawiał mu to cały czas. Cały czas kazał mu się tego trzymać ”moje ciało jest twardsze, jestem skałą, jestem górą, jestem tym, jestem tamtym”. To są gadki mentalnego trenera. Sprawdźmy, czyje ciało jest twardsze, gdy będziesz miał zdrowego Aleksandara Rakicia. Zróbmy rundę drugą. Czekałem na niego, gdy odwołał naszą walkę za pierwszym razem, gdy nabawił się kontuzji, więc… Oczywiście teraz ma już walkę z Ankalaevem, ale z wielką chęcią się z nim zmierzę i wiem, że mogę go pokonać. I wiem, że on wie, że mogę go pokonać, bo to poczuł. Uważam, że był najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdy moje kolano strzeliło, upadłem i było po walce.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Zobacz także:

Nie dojdzie w sobotę do walki Parke na PRIME 4? ”Stormin” stawia zaskakujące warunki!

No to robi się gorąco przed sobotnią galą PRIME SHOW MMA 4, która odbędzie się w Szczecinie. Norman Parke podczas programu ”Zadyma” zapewnił, że jeżeli nie zostaną spełnione jego warunki, to nie zamierza wyjść do swojego starcia… To już nie pierwszy raz, gdy organizacje w naszym kraju mają spore zamieszanie z powodu ”Stormina”.

Mirosław Okniński nawołuje po konferencji PRIME 4: Zróbmy testy! Widzieliście?

Mocna wypowiedź Mirosława Oknińskiego po drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 4. Uznany trener w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim nawoływał do badań antydopingowych. Czy Anna Andrzejewska byłaby otwarta? Tego w tym momencie nie wiemy. ”IFBB” w sobotę w Szczecinie zmierzy się z podopieczną Oknińskiego – Ewą Piątkowską, która stoczy pierwszą walkę w MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis