MMA PLNajnowszePrime MMAMirosław Okniński nawołuje po konferencji PRIME 4: Zróbmy testy!

Mirosław Okniński nawołuje po konferencji PRIME 4: Zróbmy testy!

Mocna wypowiedź Mirosława Oknińskiego po drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 4. Uznany trener w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim nawoływał do badań antydopingowych. Czy Anna Andrzejewska byłaby otwarta? Tego w tym momencie nie wiemy. ”IFBB” w sobotę w Szczecinie zmierzy się z podopieczną Oknińskiego – Ewą Piątkowską, która stoczy pierwszą walkę w MMA.

Okniński

Przypomnijmy, że Piątkowska, to pierwsza polska mistrzyni Europy i mistrzyni świata WBC – najbardziej prestiżowej federacji bokserskiej. Ponadto ”Tygrysica” jest byłą reprezentantką naszego kraju w rugby.

Podczas wczorajszej konferencji doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Mirosławem Oknińskim, a Anną Andrzejewską. Co możecie zobaczyć poniżej.

Mirosław Okniński nawołuje!

Trener Mirosław Okniński w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim nawoływał do testów antydopingowych.

Pani Esmeralda, to nie jest w ogóle dla nas partner do rozmów (…) Ja na sali śmiałem się po prostu, że Ewa nie będzie… zróbmy k****, przepraszam. Zróbmy testy antydopingowe i Panią Anię przebadajmy na doping. Zobaczycie jak jest nasterydowana. Zróbmy i udowodnijmy, że po prostu ja mam racje. Wracając do początku konfliktu – bardzo mało facetów bierze tyle sterydów co Pani Ania.

Wspomniana wypowiedź i cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Alistair Overeem był na dopingu w ostatnim pojedynku! Co teraz?

To nie są dobre wiadomości. Alistair Overeem przeszedł testy na obecność zakazanej substancji po zwycięstwie nad Badrem Hari podczas gali Glory Collision 4. Jak się okazuje legenda był na dopingu!

Szalony Reporter mocno krytykuje zachowanie Mirosława Oknińskiego! Widzieliście?

Tomasz Matysiak na twitterze postanowił mocno zareagować po wczorajszej drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 4. ”Szalony Reporter” skrytykował uznanego trenera MMA – Mirosława Oknińskiego, który pojawił się podczas ostatniego panelu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis