MMA PLNajnowszeEFM SHOWNorman ParkeNie dojdzie w sobotę do walki Parke na PRIME 4? ”Stormin” stawia zaskakujące warunki!

Nie dojdzie w sobotę do walki Parke na PRIME 4? ”Stormin” stawia zaskakujące warunki!

No to robi się gorąco przed sobotnią galą PRIME SHOW MMA 4, która odbędzie się w Szczecinie. Norman Parke podczas programu ”Zadyma” zapewnił, że jeżeli nie zostaną spełnione jego warunki, to nie zamierza wyjść do swojego starcia… To już nie pierwszy raz, gdy organizacje w naszym kraju mają spore zamieszanie z powodu ”Stormina”.

Parke

W main evencie zobaczymy kolejny pojedynek Kasjusza Życińskiego. ”Don Kasjo” jest po operacji, więc mogliśmy się spodziewać jego walki w boksie. Właśnie w takiej formule zobaczymy jego starcie z raperem Popkiem.

W tak zwanym co-main evencie Kamila ”Zusje” Smogulecka zmierzy się z Moniką Godlewską, a ”Bagieta” podejmie ”Kamerzystę”.

Jest problem!

Norman Parke stawia warunki jeżeli w sobotę ma dojść do jego drugiego starcia w organizacji PRIME SHOW MMA! ”Stormin” twierdzi, że Adam Okniński czyli jego najbliższy rywal ma mieć spełniony limit wagowy (100 kilogramów) nie na ceremonii ważenia, a w dniu walki (były zawodnik UFC twierdzi, że miał tak ustalone). 

W innym przypadku Parke nie zamierza wychodzić do klatki. W tej sytuacji pojawia się duże zamieszanie… Czy Parke zawalczy w sobotę z Oknińskim w Szczecinie?

Prezes freakowej organizacji PRIME zaprzeczył, że coś takiego znajduje się w kontakcie.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo po zwycięstwie chce walki z Mariuszem Pudzianowskim! Co wy na to?

Kasjusz Życiński podczas ostatniego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4 zdradził z kim chciałby się zmierzyć po walce z Popkiem. Popularny ”Don Kasjo” uważa, że jest gotowy na duże wyzwanie sportowe. Tym samym Kasjusz liczy na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim.

Awantura na konferencji PRIME 4! Sportowy Świr pobił się z Kałuskim! Co wy na to?

Mocne zakończenie pierwszego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4. Gala już w sobotę odbędzie się w Szczecinie. Gorąco było znów pomiędzy Rafałem Gawronem, a Piotrem Kałuskim. ”Sportowy Świr” postanowił spoliczkować przeciwnika – szybko musiała interweniować ochrona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis