MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJan Błachowicz zabiera głos w sprawie walki z Adamkiem! Pojedynek coraz bardziej realny?

Jan Błachowicz zabiera głos w sprawie walki z Adamkiem! Pojedynek coraz bardziej realny?

W przyszłości Tomasz Adamek zmierzy się z kolejną legendą polskich mieszanych sztuk walki? Tego nie możemy wykluczyć! Jan Błachowicz ponownie zabrał głos w sprawie potencjalnego starcia z ”Góralem” w formule bokserskiej. Były mistrz UFC w wadze półciężkiej widzi realne szanse na takie zestawienie.

Błachowicz

Adamek aktualnie związany jest z freakową organizacją FAME MMA. Właśnie tam ma stoczyć dwa pojedynki w tym roku.

”Góral” wystąpi w main evencie FAME MMA 21, gdzie osiemnastego maja w Gliwicach skrzyżuje rękawice z popularnym youtuberem – Patrykiem ”Bandurą” Bandurskim.

Błachowicz komentuje!

Jan Błachowicz w rozmowie z Arturem Mazurem ponownie zabrał głos w sprawie potencjalnej walki z Tomaszem Adamkiem. Były mistrz UFC widzi szansę na takie zestawienie.

Jeżeli ktoś to zrobi i ktoś za to zapłaci? Dlaczego nie? (…) Najpierw musi być ktoś chętny, musi paść jakaś konkretna propozycja i jest furtka, żeby coś takiego zrobić. Wiesz co, każdy jest kowalem własnego losu. Ja mam bardzo dobrego menadżera, który dba o nasze sprawy. (…) Nie zrywam, ani nie kończę kontraktu z UFC. Jeszcze kilka walk jest. Najpierw chcę wygrać zdrowie, czyli wrócić po tych zabiegach do 100% sprawności, przygotować się, zrobić walkę w oktagonie pod sztandarem UFC i później jeżeli padną te konkrety, to można rozmawiać.

Ponadto Błachowicz w programie ”Klatka po klatce” wyjawił, dlaczego postanowił zareagować w taki sposób na słowa Adamka.

Dotknęły mnie te słowa troszeczkę też osobiście. Mamedowi szacunek się należy. Przegrał walkę, ale każdy wie, jak to wyglądało do momentu kontuzji. Było widać, że Adamek czuje te ciosy, a mówienie o tym drapaniu – no słaba akcja. Taki mistrz nie powinien się tak wypowiadać o drugim mistrzu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis