MMA PLArchiwumPunch DownPunch Down 3: Wygląda to strasznie! Zobaczcie twarz Zalesia po zwycięstwie w turnieju!

Punch Down 3: Wygląda to strasznie! Zobaczcie twarz Zalesia po zwycięstwie w turnieju!

Dawid Zalewski ponownie został zwycięzcą turnieju Punch Down. Nie była to jednak łatwa droga. ”Zaleś” w finale trzeciej edycji zmierzył się z legendarnym rosjaninem – Vasily Kamotsky’m. Nie brakowało dyskusji kto powinien zostać zwycięzcą.

Zaleś

W jednej z głównych walk wieczoru swoje zwycięstwo odnotował Piotr Witczak. Popularny ”Bonus BGC” ostatecznie zmierzył się z Krzysztofem ”Bodychristem” Ciesielskim. Uderzenia reprezentanta Cichy Boxing Team robiły zdecydowanie większe wrażenie. Tym samym Witczak cieszył się ze zwycięstwa na punkty.

To była ciężka przeprawa!

Dawid Zalewski tuż po finale zdradził, że nie spodziewał się aż tak mocnych uderzeń ze strony Vasily Kamotsky’ego. Polak pokazał obrażenia jakie pojawiły się na jego twarzy po całej rywalizacji na Punch Down 3.

Tak to wygląda na ten moment 😁😁opuchlizna jest nic nie boli tak ze dobrze jest😅😅✊✊✊✊

Powstało duże zamieszanie, ponieważ wielu internautów uważało, że nie potrzebne były dogrywki, a zwycięzcą powinien zostać Rosjanin. Całą sytuację podsumowali sędziowie, którzy zdradzili, że w drugiej rundzie Kamotsky’emu odjęli punkt.

Karol Matuszcza Jacek Rzepecki. W związku z występującymi wątpliwościami dotyczącymi werdyktu sędziowskiego w pojedynku finałowym gali Totalbet PunchDown 3, która miała miejsce 20 marca 2021 r. pomiędzy Vasilim “The Dumpling” Kamotskim a Dawidem “Zalesiem” Zalewskim organizacja PunchDown przedstawia oficjalne stanowisko sędziów głównych Karola Matuszczaka i Jacka Rzepeckiego dla tego werdyktu.

Zobacz także:

Najman diagnozuje Różala! Zaskoczeni?

Marcin Najman diagnozuje Różala! “El Testosteron” odniósł się do głośnego w polskich mediach wywiadu z byłym mistrzem wagi ciężkiej KSW, który w rozmowie z portalem myMMA opowiedział między innymi o swoich zdrowotnych kłopotach.

Juras mógł wskoczyć w zastępstwo? Był gotowy zawalczyć z Pudzianem!

Popularny komentator i zawodnik mieszanych sztuk walki oraz legendarny pierwszy mistrz KSW Łukasz Jurkowski mógł walczyć z Pudzianem na minionej gali KSW 59! “Juras” sam zaproponował wejście w miejsce senegalskiego “Bombardiera”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis