MMA PLNajnowszeMariusz PudzianowskiPudzianowski reaguje na zachowanie Bombardiera: Jestem gotowy w każdej chwili!

Pudzianowski reaguje na zachowanie Bombardiera: Jestem gotowy w każdej chwili!

Serigne Ousmane Dia podczas PRIME SHOW MMA 2 stoczył swój drugi pojedynek w Polsce. Tym razem było to efektowne zwycięstwo. Ogromny ”Bombardier” ponownie nawoływał do rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim. Weteran KSW postanowił zareagować w mediach społecznościowych.

Pudzian

”Stifler” nawet przez moment nie zagroził! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” mocno ruszył i chciał zaskoczyć przeciwnika kolanem z wyskoku. To nie był dobry pomysł. ”Bombardier” zdobył obalenie i równie szybko wszedł na dosiad. Po kolejnych ciosach sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Przypomnijmy, że do walki z Mariuszem Pudzianowskim doszło na KSW 64. Wtedy Polak potrzebował 18-sekund na znokautowanie rywala.

Pudzianowski reaguje!

”Bombardier” jest zdecydowany i nawołuje o rewanż z Mariuszem Pudzianowskim. Długo na odpowiedź legendy nie musieliśmy czekać! Polak zgadza się na drugie starcie, ale w… Senegalu!

To czekam na zaproszenie do Senegalu!!! Jestem gotowy w każdej chwili!!

To czekam na zaproszenie do Senegalu!!! Jestem gotowy w każdej chwili!!

Posted by Mariusz Pudzianowski on Saturday, July 9, 2022

Pudzianowski o takim rozwiązaniu wspominał już w przeszłości.

Jeśli takie zaproszenie padnie, oczywiście że się zgodzę. Z chęcią wyszedłbym na ich arenę i się sprawdził. Dobrze czuje się w zapasach, z pewnością lepiej niż w boksie. Do odważnych świat należy!

Zobacz także:

Mateusz Borek w ostrych słowach komentuje walkę na PRIME SHOW MMA 2: Absurd! Widzieliście?

Mateusz Borek postanowił na twitterze skomentować walkę, która miała miejsce na dzisiejszej gali PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Mowa o starciu w formule bokserskiej. Uznany dziennikarz podkreśla, że doszło do absurdalnej sytuacji.

Ambro po zwycięstwie chce walczyć z Bombą: Zobaczymy czy jest Bomba czy niewypał! Co wy na to?

Dawid Ambroziak ma za sobą drugie zwycięstwo w organizacji PRIME SHOW MMA. Podczas drugiej edycji w Gdyni zobaczyliśmy jego starcie bokserskie w małych rękawicach z Hecmanem. Były uczestnik ”PunchDown” nie został dopuszczony do drugiej rundy, bowiem nie wiedział, gdzie się aktualnie znajduje. Ambroziak zdradził z kim chciałby się zmierzyć w kolejnym pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis