MMA PLNajnowszeMariusz PudzianowskiKamil Minda chętny na walkę z Mariuszem Pudzianowskim!

Kamil Minda chętny na walkę z Mariuszem Pudzianowskim!

Kamil Minda chce zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim.

Minda Pudzianowski walka
Foto: PAP / Maciej Kulczyński/SE

Ze świecą szukać osób, które nie znają Mariusza Pudzianowskiego. Nic więc dziwnego, że marzeniem wielu zawodników jest walka z utytułowanym strongmanem.

Tym razem wyzwanie popularnemu „Pudzianowi” rzucił Kamil Minda. Podopieczny Mirosława Oknińskiego w trakcie wywiadu z portalem fansportu.pl przyznał, że chciałby się sprawdzić z Mariuszem Pudzianowskim.

Jak najbardziej, tylko problem dla jakiej federacji. Nie wiem, jak zapatruje się na freakowe federacji czy KSW tylko, ale pieniążki by go przekonały. On lubi pieniążki. Lubi kasę i na pewno by go to przekonało. Taka walka mega, sprawdzić jego siłę. Szymon Kołecki zawsze mówił, że jestem silniejszy od Mariusza i chciałbym to sprawdzić, czy tak jest.

Czy takie starcie ma sens? Raczej nie. Kamil Minda nie jest zbyt rozchwytywanym zawodnikiem, co więcej, ostatnio branżowe media praktycznie nie piszą na jego temat.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsze spięcie przed walką Adamek kontra Don Kasjo!

Zapewne „Pudziana” interesują już tylko głośne zestawienie, za którymi idą duże pieniądze. Z całym szacunkiem, ale Kamil Minda nie spełnia wymienionych wyżej kryteriów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis