MMA PLPrime Show MMAAmbro po zwycięstwie chce walczyć z Bombą: Zobaczymy czy jest Bomba czy niewypał!

Ambro po zwycięstwie chce walczyć z Bombą: Zobaczymy czy jest Bomba czy niewypał!

Dawid Ambroziak ma za sobą drugie zwycięstwo w organizacji PRIME SHOW MMA. Podczas drugiej edycji w Gdyni zobaczyliśmy jego starcie bokserskie w małych rękawicach z Hecmanem. Były uczestnik ”PunchDown” nie został dopuszczony do drugiej rundy, bowiem nie wiedział, gdzie się aktualnie znajduje. Ambroziak zdradził z kim chciałby się zmierzyć w kolejnym pojedynku.

Bomba

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ! (https://primemma.tv/#/ref/mmapl)

Ambroziak debiutował w Atlas Arenie, gdzie szybko i bez problemu pokonał Adriana Ciosa. Dziś było podobnie – choć parę ciosów przyjął. Dodatkowo Dawid po walce wyznał, że ma najprawdopodobniej złamaną rękę. Dawid bez zaskoczenia był dużo szybszy i wyprowadzał sporo ciosów. Hecman nastawił się na jedno uderzenie…

Ambroziak chce Bombę!

Dawid Ambroziak w rozmowie z Michałem Cichym zdradził z kim chciałby się zmierzyć w kolejnym pojedynku. ”Ambro” rzucił oficjalnie wyzwanie w kierunku Pawła Bomby.

Czekamy na odpowiedź zawodnika High League. Przypomnijmy, że o Pawle w ostatnim czasie jest głośno. Podobnie było wczoraj podczas ceremonii ważenia, gdy postanowił zaatakować na scenie Ochroniarz ”Oszusta z Tindera”. Za kulisami doszło do awantury.

Co możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Oficjalnie Popek Monster zawodnikiem PRIME SHOW MMA! Kto będzie rywalem?

To może być spore zaskoczenie! W sobotę odbędzie się druga edycja PRIME SHOW MMA w Gdyni, lecz organizacja już w tym momencie postanowiła ogłosić nowy nabytek. Został nim popularny raper – Popek Monter. Niebawem poznamy szczegóły debiutu.

PRIME SHOW MMA: Zusje nową zawodniczką organizacji! Widzieliście kolejne ogłoszenie?

Jeszcze jedno duże ogłoszenie przed dzisiejszą galą PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Nową zawodniczką organizacji została Kamila Smogulecka. Już niebawem poznamy szczegóły jej debiutu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis