MMA PLPrime Show MMAMateusz Borek w ostrych słowach komentuje walkę na PRIME SHOW MMA 2: Absurd!

Mateusz Borek w ostrych słowach komentuje walkę na PRIME SHOW MMA 2: Absurd!

Mateusz Borek postanowił na twitterze skomentować walkę, która miała miejsce na dzisiejszej gali PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Mowa o starciu w formule bokserskiej. Uznany dziennikarz podkreśla, że doszło do absurdalnej sytuacji.

Borek

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ! (https://primemma.tv/#/ref/mmapl)

Kaymano już w pierwszej odsłonie pokonał przed czasem Goryla. Od samego początku można było zauważyć różnice poziomów. Goryl próbował ruszyć z uderzeniami i czymś zaskoczyć, lecz nie było blisko nawet przez moment. Ciosy Kaymano robiły wrażenie – po chwili pojawiło się spore krwawienie. Walka zakończyła się po drugim liczeniu.

Mateusz Borek komentuje!

Mateusz Borek postanowił na twitterze skomentować pierwszy pojedynek, który miał miejsce na gali PRIME SHOW MMA.

Ale głupie sędziowanie w bokserakiej walce w klatce na Prime. Absurd. Nokdaun. Sędzia liczy, potem cutman, zabiegi, minuta przerwy.

Zobacz także:

Bigfoot Silva znokautowany przez Datsika! Były zawodnik UFC przegrywa częściej niż… Daro Lew! Widzieliście?

Antonio “Bigfoot” Silva i jego występy w sportach walki to ostatnio nie są dobre pomysły. Brazylijczyk, który w przeszłości walczył o pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC zanotował dziesiątą porażkę z rzędu.

Marcin Wrzosek polizał klapka Normana Parke’a! Załatwił sobie walkę z nim na PRIME MMA 3?

Marcin Wrzosek polizał klapka należącego do Normana Parke’a, czym mógł załatwić sobie walkę z Irlandczykiem z Północy na następnej gali organizacji PRIME Show MMA! Akcja z lizaniem klapka do wymóg, jaki stawia Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis