MMA PLNajnowszeKSWPudzianowski prezentuje umiejętności pięściarskie przed walką ze ”Szpilą”! [WIDEO]

Pudzianowski prezentuje umiejętności pięściarskie przed walką ze ”Szpilą”! [WIDEO]

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił udostępnić krótkie nagranie ze swojego treningu. Wojownik z Białej Rawskiej zaprezentował umiejętności pięściarskie przed hitową walką z Arturem Szpilką. Przypomnijmy, że Pudzian w MMA zmierzy się z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie!

Pudzian

Do walki Pudzianowskiego ze Szpilką dojdzie już trzeciego czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2. O ich starciu mówiło się już od dłuższego czasu. ”Szpila” niewątpliwie stanie przed bardzo dużym wyzwaniem, bowiem ma dopiero dwie walki zawodowe, a ma przed sobą weterana KSW i doświadczonego już zawodnika MMA. Pudzianowski w tym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej szybkiej przegranej z Mamedem Khalidovem.

Jest nagranie!

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych udostępnił nagranie z treningu przed walką z Arturem Szpilką na XTB KSW Colosseum 2.

Troszkę łapy rozruszalismy, boksować nie umiem- wiem , ale młotki są garściach po 5kg 😉#reklama  1,5h treningu zaliczone 🤝

Ponadto Pudzianowski postanowił odpowiedzieć na komentarz widza/kibica. 

– Tak sobie czytam i jestem ciekaw co napiszecie jak Szpilka wygra.

Pudzianowski odpowiedział: Artura Szpilkę nie można lekceważyć nawet na chwile !!! nie dostał szansy walki o pas w Boksie. z przypadku wagi ciężkiej!!! Tu kto pocałuje może światło zgasnąć na trochę dłużej

Zobacz także:

Jan Błachowicz odpowiada na wyzwanie Paulo Costy: Wystarczy jedna butelka wina, by go znokautować! Co wy na to?

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz odpowiada na wyzwanie rzucone przez Paulo Costę! Brazylijczyk przenosi się do dywizji półciężkiej i upatrzył sobie cieszynianina jako potencjalnego rywala.

Znamy pełną kartę walk gali FEN 46 w Pile! Święto MMA! Widzieliście?

Dwie walki na zasadach semi-pro zamykają kartę walk gali FEN 46, która 27 maja odbędzie się w Pile. Tym samym znamy już pełną kartę walk tej gali!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis