MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJan Błachowicz odpowiada na wyzwanie Paulo Costy: Wystarczy jedna butelka wina, by go znokautować!

Jan Błachowicz odpowiada na wyzwanie Paulo Costy: Wystarczy jedna butelka wina, by go znokautować!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz odpowiada na wyzwanie rzucone przez Paulo Costę! Brazylijczyk przenosi się do dywizji półciężkiej i upatrzył sobie cieszynianina jako potencjalnego rywala.

Jan Błachowicz odpowiada na wyzwanie Paulo Costy

Costa rzucił wyzwanie publicznie – na Twitterze, sugerując stoczenie walki w maju:

“Gala 6 maja ma problemy. Jan Błachowicz vs Costa może być pomocą. W wadze półciężkiej będę na wszystkich soczkach! Dajcie mi znać UFC!”

Jan Błachowicz odpowiada na wyzwanie Paulo Costy

Na odpowiedź Polaka nie trzeba było długo czekać. Co ciekawe, Błachowicz zasugerował w niej, że Brazylijczyk jest lepszym Twitterowiczem niż fighterem, bowiem miał odrzucić propozycję ich walki:

“Kilka dni temu Paulo Costa zaoferował mi walkę. Powiedziałem TAK, a on powiedział NIE, dlatego walka NIE DOSZŁA DO SKUTKU. Jak dużo soczku on jeszcze potrzebuje? Butelka wina wystarczy, by znokautować tego gościa!” – napisał Błachowicz.

A Wy chcielibyście zobaczyć takie starcie w oktagonie UFC? Kto wg Was wygrałby potencjalną walkę Jan Błachowicz vs Paulo Costa?

Zobacz także:

Radosław Paczuski kontra Mamed Khalidov? Doświadczony kickboxer zabiera głos!

Radosław Paczuski (5-1) w programie ”Klatka po klatce” został zapytany o potencjalne starcie z Mamedem Khalidovem (36-8-2). Paczuski zapewnił, że nie chciałby takiego zestawienia.

Anderson Silva wskazał miejsce i rywala, z którym chciałby stoczyć pożegnalny pojedynek! Widzieliście?

Jak widać Anderson Silva (34-11) myśli dalej o potencjalnym starcie w formule MMA. ”The Spider” wskazał miejsce oraz rywala, z którym chciałby stoczyć swój pożegnalny pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis