MMA PLFreak FightPudzianowski o debiucie Radzikowskiego: Będziesz łapał powietrze górą, dołem i dupą!

Pudzianowski o debiucie Radzikowskiego: Będziesz łapał powietrze górą, dołem i dupą!

Mariusz Pudzianowski (15-7) i Krzysztof Radzikowski spotkali się na Pucharze Polski w Słupsku. Zawodnik KSW wziął mikrofon i postanowił skomentować decyzję Radzikowskiego. Jeden z topowych strongmanów jeszcze w tym roku ma zadebiutować w mieszanych sztukach walki.

Krzysztof to jeden najlepszych polskich i światowych siłaczy. Radzikowski to choćby mistrz świata federacji World Strongman Federation. Do tego ważnego triumfu doszło w 2012 roku.

Pudzianowski o debiucie Radzikowskiego!

Mariusz Pudzianowski na Pucharze Polski w Słupsku postanowił skomentować decyzję Krzysztofa Radzikowskiego, który jeszcze w tym roku zadebiutuje w MMA. Pudzian zapewnia, że Radzikowskiego czeka długa i ciężka droga.

Będziesz łapał powietrze górą, dołem i dupą. Poczujesz to, uwierz mi, łapałem powietrze wszystkimi otworami. I było: Mamo, co ja tu robię?

Całe wideo poniżej:

Radzikowski rozpoczął treningi i już w tym momencie waży 120 kilogramów – co zamierza utrzymać.

Na ten moment waga 120 kilo i na tym poziomie już zostanie. Nie będzie to październik, a troszkę później. Z kim? Jeszcze nic nie mówię, bo to jeszcze nie wiadomo, zobaczymy jak będzie.

Zobacz także:

FAME MMA: Dojdzie do hitowego pojedynku?! Mini Majk chce zawalczyć z Wardęgą!

Jest to zestawienie, które gwarantuje duże zainteresowanie. Sylwester Wardęga podczas wczorajszego lajwa zdradził, że ”Mini Majk” chce z nim walczyć.

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC! Tak będzie?

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. Po 8 miesiącach od tamtego pojedynku, “Cipao” – w Q&A na kanale Tomasz Sarara Extra –wypowiedział się o swoim pogromcy “Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC”.