MMA PLFAME MMAFAME MMA: Dojdzie do hitowego pojedynku?! Mini Majk chce zawalczyć z Wardęgą!

FAME MMA: Dojdzie do hitowego pojedynku?! Mini Majk chce zawalczyć z Wardęgą!

Jest to zestawienie, które gwarantuje duże zainteresowanie. Sylwester Wardęga podczas wczorajszego lajwa zdradził, że ”Mini Majk” chce z nim walczyć.

Mateusz Krzyżanowski jest w treningu. ”Mini Majk” będzie chciał się odbudować po przegranej z ”Lordem Kruszwilem”.

Wardęga: Nie ważne co bym zrobił to i tak…

”Mini Majk” chce walczyć z Sylwestrem Wardęgą. Zdradził to były prankster na swoim wczorajszym lajwie.

Nie wiem czy mogę wam mówić, ale wam powiem. Mini Majk chce bardzo się ze mną bić na FAME MMA. Powiem wam to jest ciekawe posunięcie ze strony Mini Majka, bo to jest k**wa trap. Bo tak jakbym wygrał z Mini Majkiem to mam hejt, bo ”oo wygrałeś z osobą niskorosłą, Sylwester jaki jesteś wspaniały, ojojo jaki wojownik pokonał osobę niskorosłą” tak by było. A jak bym przegrał to już ku**a w ogóle trap. Nie ważne co bym zrobił to i tak byłbym zniszczony w internecie, więc Mini Majk dobrze to wykombinował. Bardzo dobrze.

Całe wideo poniżej:

”Mini Majk” sam siebie nazywa influencerem. Na instagramie ma obecnie 1,7 mln obserwujących. Krzyżanowski na czwartej edycji FAME MMA postanowił wyzwać na pojedynek innego twórcę internetowego – Lorda Kruszwila. Do ich walki doszło na FAME MMA 5 pod koniec października 2019 roku. Marek Kruszel w drugiej rundzie uderzeniem na tułów zastopował Mateusza Krzyżanowskiego.

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu! Byłoby tak?

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz. “Będę najsilniejszą rywalką w jej karierze” – wypowiada się pewna siebie była mistrzyni Europy.

Dojdzie do walki Burneika – Pudzianowski?! Jest zainteresowanie!

Takie starcie mogłoby wzbudzić spore zainteresowanie. Krystian Pudzianowski w mediach społecznościowych wyznał, że chętnie zmierzy się z Robertem Burneiką.