MMA PLArchiwumMariusz PudzianowskiPudzian wystąpił w Ninja Warrior Polska! Wiemy jak mu poszło [WIDEO]

Pudzian wystąpił w Ninja Warrior Polska! Wiemy jak mu poszło [WIDEO]

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski wystąpił w nowej edycji Ninja Warrior Polska! To był drugi występ strongamana i zawodnika MMA w tym popularnym telewizyjnym show.

Pudzian wystąpił w Ninja Warrior Polska

Pudzianowski pojawił się na torze Ninja Warrior Polska podczas ósmej edycji tego programu, który właśnie jest emitowany w Polsce.

Występ zawodnika KSW został pokazany wczoraj, a my publikujemy jego zapis, udostępniony przez stację Polsat.

Pudzian wystąpił w Ninja Warrior Polska! Wiemy jak mu poszło!

Podczas swojej pierwszej przygody z torem Ninja Warrior Polska, Pudzianowski zakończył wyzwanie po drugiej przeszkodzie.

Tym razem chciał dojść trochę dalej.

Jak mu to wyszło? Sprawdźmy:

“Mariusz Pudzianowski, 46 lat, 125 kilogramów wagi. Taki stuningowany, duży ninja. Ja wygrywam systematycznością i konsekwencją w dążeniu do tego celu, który przed sobą postawię. Grawitacji nie oszukamy, ważę 120 parę kilogramów i gdy przeskakuje się z jednej przeszkody na drugą, a musisz wybić się wysoko i później złapać jak przysłowiowa małpa czy szympans, to może gdzieś się coś naderwać. Trzeba to mądrze, z głową robić. Trzeba troszeczkę oszukać tę grawitację.” – mówił na wstępie do występu.

Mariusz Pudzianowski to zawodnik wagi ciężkiej Federacji KSW, który był bardzo blisko walki o pas mistrzowski królewskiej dywizji KSW, ale po pięciu wygranych z rzędu przyszedł u niego gorszy etap. Pudzian przegrał bowiem dwie ostatnie walki – z Mamedem Khalidovem i Arturem Szpilką.

Teraz czeka na datę swojej kolejnej walki i będzie chciał się odbudować w klatce Federacji KSW. Czekacie na kolejną walkę Mariusza Pudzianowskiego w klatce?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis