MMA PLNajnowszeClout MMADawid „Crazy” Załęcki z hitową walką na CLOUT MMA 2! Zmierzy się z światową legendą K-1!

Dawid „Crazy” Załęcki z hitową walką na CLOUT MMA 2! Zmierzy się z światową legendą K-1!

Legenda K-1 przyjeżdża do Polski! Jerome Le Banner to prawdziwa ikona sportów walki. Na jego pojedynkach wychowywało się wiele pokoleń kibiców. Jego przeciwnikiem będzie Dawid „Crazy” Załęcki, który spełni swoje sportowe marzenie, którym jest pojedynek z idolem, którego pojedynki oglądał przez lata. Bilety na CLOUT MMA 2 są dostępne w sprzedaży na platformie GoingApp.pl.

Załęcki Le Banner Clout 2
Foto: Załęcki Le Banner Clout 2

Walka Le Banner – Załęcki na CLOUT MMA 2. Legenda K-1 przyjedzie do Polski! 

Osoby Jerome’a Le Bannera fanom sportów walki przedstawiać nie trzeba. Blisko sto wygranych pojedynków w różnych formułach, mistrz świata K-1 czołowych światowych organizacji. W swoim rekordzie ma wygrane walki z najpotężniejszymi zawodnikami globu. Od 2018 roku wygrał aż osiem pojedynków, w tym dwa w 2022 roku. 28 października w klatce CLOUT MMA w formule K-1 w małych rękawicach spróbuje podtrzymać tę passę z „Crazym”.

Dawid Załęcki swoją postawą w klatce i poza nią wielokrotnie udowodniał, że zasługuje na spełnianie swoich marzeń. Nigdy nie odmawia pojedynków – i to często z dużo młodszymi przeciwnikami. Teraz wyjdzie do klatki, by stoczyć twardy pojedynek z jedną z największych gwiazd w historii. Le Bannera podziwiał od lat, oglądał z zapartym tchem jego pojedynki, a teraz dostanie szansę, by z nim zawalczyć. Marzenia się spełniają!

Karta walk CLOUT MMA 2:

  • Daniel Omielańczuk – Denis „Bad Boy” Załęcki – boks w małych rękawicach
  • Jerome Le Banner – Dawid „Crazy” Załęcki – K-1 w małych rękawicach 
  • Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Lizak” Lizakowski – MMA 
  • Bob „The Beast” Sapp – Piotr „Bestia” Piechowiak – MMA
  • Toni Chaplin – Marcel „Gawronek” Gawroński – MMA (zasady semi-pro)
  • Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali – prolog Akademii CLOUT CHASER

CLOUT MMA 2: Trwa sprzedaż biletów na galę! 

Sprzedaż biletów na galę CLOUT MMA 2 trwa na platformie GoingApp.pl. Ceny biletów na galę w ORLEN ARENIE w Płocku ruszają już od 49 złotych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis