MMA PLKSWPudzian przed walką z Mamedem na XTB KSW 77: Nie umiem boksować, ale przydzwonić potrafię

Pudzian przed walką z Mamedem na XTB KSW 77: Nie umiem boksować, ale przydzwonić potrafię

Legendarny Mariusz “Pudzian” Pudzianowski już 17 grudnia w Arenie Gliwice na gali XTB KSW 77 skrzyżuje rękawice z inną legendą polskiego giganta – Mamedem Khalidovem. Z okazji zbliżającego się pojedynku, na oficjalnej stronie Federacji KSW pojawiła się rozmowa z Pudzianowskim opublikowana tuż przed tą walką.

Pudzian przed walką z Mamedem

Gala XTB KSW 77 jest już wyprzedana. Bilety na XTB KSW 78 w sprzedaży na eBilet.pl #Gliwice

Pudzianowski co prawda zdaje sobie sprawę z braków technicznych w swoim arsenale, ale jednocześnie przestrzega kolejnych rywali przed siłą swoich ciosów.

Pudzian przed walką z Mamedem na XTB KSW 77: Nie umiem boksować, ale przydzwonić potrafię

“Ja mam swoje asy w rękawie, Mamed ma swoje. Który wykorzysta te asy w dobrym momencie i będzie miał dobry dzień, bo żeby wygrać walkę trzeba mieć dzień, ten zwycięży. Mam sporo fajnych niespodzianek, a dokładnie wiecie, że ja nie śpię. Po walce z Michałem Materlą miałem raptem tydzień wolnego. Cały czas praca, praca.

Ktoś powie, że „Pudzian” nie umie boksować. Tak, nie umiem, ale przydzwonić potrafię. Ktoś powie, że „Pudzian” nie umie zapasów. Wywalić potrafię. Ktoś powie, że „Pudzian” parteru nie ma. Jak wywalę, przytrzymam i rozbiję. Nie muszę poddać, ale wymęczę. Odnajdę się więc w każdej płaszczyźnie.” – Pudzian mówił przy okazji gali KSW 76 w rozmowie z Mateuszem Borkiem.

Pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem odbędzie się na gali XTB KSW 77, która zostanie zorganizowana 17 grudnia w Arenie Gliwice. 

Zobacz także:

Znamy szczegóły pożegnalnej walki legendarnego Fedora Emelianenko! ”Car” wraca do klatki! Widzieliście?

Czwartego lutego właśnie wtedy odbędzie się pożegnalna walka legendarnego Fedora Emelianenko (40-6). ”Car” podczas gali Bellator 290 w Kalifornii dostanie szansę na zrewanżowanie się Ryanowi Baderowi (30-7).

Rosyjskie władze oskarżone! Doprowadzili do tragedii?

Jak informuje portal ”Chita” – mistrz świata Oleg Sorokaniuk popełnił samobójstwo. Ojciec zawodnika oskarża rosyjskie służby państwowe o przyczynienie się do tragedii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis