MMA PLArchiwumMMARosyjskie władze oskarżone! Doprowadzili do tragedii?

Rosyjskie władze oskarżone! Doprowadzili do tragedii?

Jak informuje portal ”Chita” – mistrz świata Oleg Sorokaniuk popełnił samobójstwo. Ojciec zawodnika oskarża rosyjskie służby państwowe o przyczynienie się do tragedii.

Oleg

Sorokanyuk był trzykrotnym mistrzem Rosji i Europy w karate uniwersalnym, a także zapalonym praktykiem innych sztuk walk jak chociażby sambo, taekwondo, kickboxingu i judo.

Ciało 32-latka zostało znalezione dziesiątego listopada w lokalnej szkole sztuk walki dla dzieci. Oleg założył ją na początku tego roku. Śmierć Sorokaniuka została uznana za samobójstwo. Oleg pozostawił po sobie żonę i młodą córkę. 

Rosyjskie władze oskarżone!

Według lokalnego Transbaikal śmierć 32-latka nastąpiła krótko po tym jak został przesłuchany przez lokalnego organy ścigania. Oleg został wezwany w związku z zarzutami – jeden z jego trenerów miał dopuścić się fizycznej napaści na kilkoro dzieci podczas letniego obozu w jego ośrodku.

Minister sportu Transbaikalu – Andrey Seredkin zapewnił, że 32-latek był jedynie świadkiem w sprawie.

Rozmawialiśmy z nim i Oleg powiedział, że sprawa go nie dotyczy. On był tam tylko jako świadek. Moim zdaniem więcej pytań ma inny facet, któremu na imię Andriej.

W październiku tego roku wszczęto dochodzenie karne w sprawie Andreja Jemcowa, który był podejrzany w sprawie. 24-latek był byłym uczniem Olega, którego później zatrudnił jako trenera na letnim obozie dla dzieci. Andrej został oskarżony o zaatakowanie dwójki małych dzieci.

Wypowiedział się również ojciec Olega…

Były zainteresowane wsadzeniem mojego syna do więzienia na podstawie sfabrykowanych zarzutów

Zobacz także:

Paweł Pawlak nad Mamedem Khalidovem! Zmiany w oficjalnym rankingu po KSW 76! Widzieliście?

Federacja KSW zaktualizowała swoje oficjalne rankingi po minionej gali KSW 76, która w miniony weekend odbyła się w Grodzisku Mazowieckim. Z jednej z najważniejszych zmian dowiadujemy się tego, że Paweł Pawlak znalazł się nad legendarnym Mamedem Khalidovem.

Lil Masti mistrzyni FAME MMA kończy karierę! Znamy powód! Co wy na to?

Aniela Bogusz niewątpliwie najlepsza freak fighterka w mieszanych sztukach walki poinformowała w mediach społecznościowych o zakończeniu kariery. Popularna ”Lil Masti” w ostatnim pojedynku została królową freak fightów. Nie wiemy jednak co w tym momencie z pasem FAME MMA. Niewykluczone, że o trofeum ponownie powalczy Marta Linkiewicz, a kto będzie jej przeciwniczką? Tu pojawia się wiele pytań.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis