MMA PLKSWPudzian o rywalu na KSW 59: Wielkie chłopisko, tak ze 130-140 kilogramów!

Pudzian o rywalu na KSW 59: Wielkie chłopisko, tak ze 130-140 kilogramów!

Foto: Facebook/ Mariusz Pudzianowski

Pudzian w swoim najnowszym wideo opublikowanym w mediach społecznościowych powiedział kilka słów o rywalu, z którym zmierzy się na gali KSW 59.

Gala KSW 59 odbędzie się już 20 marca, a Mariusz Pudzianowski będzie jednym z największych gwiazd tej imprezy. Z jego najnowszego wideo opublikowanego na Facebooku wynika, że kibiców czeka efektowna walka.

Pudzian o rywalu na KSW 59: Wielkie chłopisko, tak ze 130-140 kilogramów!

Pudzian zdradził, że jego najbliższy przeciwnik będzie posiadał ogromne warunki fizyczne, a starcie zakontraktowano w kategorii OPEN:

“Jeszcze dwa tygodnie temu miałem 131 kilogramów, już zjechałem do 124 kg i jeszcze ze dwa-trzy kilogramy muszę urwać, bo mój przeciwnik to wielkie chłopisko będzie. Tak ze 130-140 kilogramów. Będzie to kategoria OPEN. Ja już jestem prawie pewny kto nim jest, ale nie moją rolą jest ogłaszać, kto nim będzie.”

Pączkow dziś nie było i nie będzie bo będę prosiak gruby.

Posted by Mariusz Pudzianowski on Thursday, February 11, 2021

44-letni Mariusz Pudzianowski swoją ostatnią walkę w KSW stoczył w listopadzie 2019 roku. Na gali KSW 51 w Zagrzebiu znokautował w drugiej rundzie Erko Juna. Pudzian w 2020 roku zrobił sobie przerwę od startów, ale do klatki powróci już na początku roku 2021, a konkretnie ma to być data 20 marca.

Jak myślicie, z kim KSW zestawi go na najbliższej gali?

Zobacz także:

Ochroniarz FAME MMA i GRABARZ w walce na gołe pięści na gali GROMDA!

Ochroniarz FAME MMA i GRABARZ w walce na gołe pięści na gali GROMDA!

Kłopoty Najmana! Co się stało?

Kłopoty, kłopoty Najmana! Z rozpiski gali MMA-VIP wypadł kolejny pojedynek. I po raz kolejny jest to walka pań.

Gilbert Burns przed walką z Kamaru Usmanem: On wie, że mogę mu to zrobić w każdej chwili

Gilbert Burns zabrał głos przed nadchodzącą walką z Kamaru Usmanem, która będzie starciem wieczoru sobotniej gali UFC 258. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski wagi półśredniej.

Marcin Tybura poznał kolejnego rywala. W końcu przeciwnik z TOP 15!

Marcin Tybura (21-6) poznał kolejnego rywala w oktagonie UFC. Polak zmierzy się z Bułgarem Blagoyem Ivanovem (18-4, 1 N/C).