MMA PLMarcin NajmanKłopoty Najmana. Kolejna walka wypada z rozpiski MMA-VIP!

Kłopoty Najmana. Kolejna walka wypada z rozpiski MMA-VIP!

Foto: Twitter/ Marcin Najman

Kłopoty, kłopoty Najmana! Z rozpiski gali MMA-VIP wypadł kolejny pojedynek. I po raz kolejny jest to walka pań.

Jak wczoraj oficjalnie poinformowano, z karty walk gali MMA-VIP, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 13 lutego wypadła Izabela Badurek. Polka zachorowała i aktualnie znajduje się na antybiotyku. Jak sama potwierdziła w mediach społecznościowych – zdarzyło się to jej pierwszy raz w życiu.

Kłopoty Najmana. Kolejna walka wypada z rozpiski MMA-VIP!

“Niestety nie zawalcze na gali MMA-Vip z powodu którego nigdy nie spodziewałamym sie ze moze mnie wycofać z walki, niestety w tym momencie jestem na antybiotyku,szwy , i najbliższy tydzień, powinnam omijać jakikolwiek wysiłek, życzę wszystkiego najlepszego organizatorom, udanej gali !!!
a ja mam nadzieje ze niebawem zobaczycie mnie w klatce 🙂” – napisała Badurek na Facebooku.

WitajcieNiestety nie zawalcze na gali MMA-Vip z powodu którego nigdy nie spodziewałamym sie ze moze mnie wycofać z…

Posted by Izabela Badurek MMA fighter on Tuesday, February 9, 2021

Do wypadnięcia byłej zawodniczki UFC odniósł się już sam Marcin Najman. Organizator nadchodzącej gali przyznał, że będzie liczył na jej występ w przyszłości:

“Izie Badurek życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i jednocześnie deklarujemy, że klatka MMA-VIP stoi dla niej w przyszłości otworem.” – napisał na TT.

Jest to kolejna walka, która wypadła z rozpiski gali MMA-VIP. Pierwszą zawodniczką, która musiała odwołać swoją walkę i jednocześnie debiut w formule MMA byłą Ewa Piątkowska. Była mistrzyni świata w boksie doznała kontuzji podczas jednego ze sparingów i jej występ na gali u Najmana niestety nie dojdzie do skutku.

MMA-VIP

Data: 13 lutego 2021 roku

Transmisja: start o 19:30 (sobota)

KUP DOSTĘP DO PPV ZA 19,95 ZŁ

Marcin Najman vs. Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień
Marcin Rekowski vs. Patryk Kowoll
Edward Mazur vs. Dominik Tyman
Przemysław Opalach vs. Konrad Cyranowski
Adrian Cios vs. Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki
Mateusz Kisiel vs. Sebastian Tronina

Zobacz także:

Gamrot gotowy na następny pojedynek! Kogo chce zastąpić?

Mateusz Gamrot (17-1) z niecierpliwością czeka na ogłoszenie drugiego pojedynku w największej organizacji na świecie. ”Gamer” chciałby zastąpić swojego ostatniego rywala. Na jakiej gali i kto byłby najbliższym przeciwnikiem?

Khabib i wymarzona walka? Będziecie zaskoczeni!

Zastanawialiście się kiedyś jaka jest wymarzona walka Khabiba Nurmagomedovowa? Mistrz wagi lekkiej UFC w rozmowie z Match TV ujawnił, jaką walkę by zorganizował, jeśli przenieślibyśmy marzenia na grunt rzeczywistości.