MMA PLNajnowszeMMAPrzepychanki i krzyki! Gorąco podczas face to face Datsika z Dos Santosem! [WIDEO]

Przepychanki i krzyki! Gorąco podczas face to face Datsika z Dos Santosem! [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę w Rosji, a dokładnie w mieście Samara odbędzie się gala Ural FC 2. W main evencie zobaczymy kontrowersyjnego Vyacheslava Datsika, który tym razem podejmie weterana MMA – Geronimo Dos Santosa (45-24-1). Zrobiło się gorąco, gdy doszło do face to face. Pojawiły się przepychanki i krzyki.

Datsik

Datsik zdecydowanie wziął się za siebie jeśli chodzi o formę fizyczną. Potwierdzają to również wyniki, bowiem w poprzednim roku w zaledwie 12-sekund w boksie znokautował Alexandra Emelianenko, a w MMA na punkty pokonał Jeffa Monsona.

Datsik to kontrowersyjna postać, która nie mierzyła się tylko z rywalami w klatce. Bywało, że byli to też sędziowie, trenerzy przeciwnika, a nawet kibice czekający na ”igrzyska”. Viacheslav był wielokrotnie karany.. Napad rabunkowy, więzienie w którym ostatecznie skierowano go do obowiązkowego leczenia psychiatrycznego, ucieczka do Norwegii. Jest tego naprawdę dużo.

To nie był standardowy face to face!

Jedno trzeba powiedzieć – nie był to standardowy face to face. Kiedy Vyacheslav Datsik i Geronimo Dos Santos popatrzyli sobie w oczy nie brakowało okrzyków i przepychanek. Filmik z wspomnianej sytuacji szybko zyskał duże wyświetlenia. W tym momencie ma on 2 mln wyświetleń.

Całe wideo poniżej:

Przypomnijmy, że weteran MMA z Brazylii w poprzednim roku miał zawalczyć z Michałem ”Longerem” Andryszakiem na gali Fight Exclusive Night. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Zobacz także:

“Weszło!” – Piotr Szeliga wyśmiany przez Dawida Załeckiego po ciosie Don Diego [WIDEO] Widzieliście?

Dość zabawna sytuacja miała miejsce podczas walki Dawida Załęckiego z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem na minionej gali High League 6. Podpowiedzi Piotra Szeligi z narożnika Don Diego zostały wyśmiane przez starszego z rodu Załęckich.

Były mistrz UFC, walczący ostatnio w PFL został wolnym agentem! Fabricio Werdum jest do wzięcia! Co teraz?

To nieco zaskakująca informacja! Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum został wolnym agentem. Brazylijczyk występował ostatnio w organizacji PFL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis