MMA PLNajnowszeProfessional Fighters LeagueByły mistrz UFC, walczący ostatnio w PFL został wolnym agentem! Fabricio Werdum jest do wzięcia!

Były mistrz UFC, walczący ostatnio w PFL został wolnym agentem! Fabricio Werdum jest do wzięcia!

To nieco zaskakująca informacja! Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum został wolnym agentem. Brazylijczyk występował ostatnio w organizacji PFL.

Fabricio Werdum wolnym agentem

Werdum w rozmowie z Canal Encarada potwierdził informacje o swoim odejściu z szeregów dotychczasowego pracodawcy. Informacje o odejściu Werduma z PFL potwierdził także portal mmafighting.com.

Fabricio Werdum wolnym agentem!

“Mój kontrakt z PFL się zakończył. Stoczyłem tam walkę i potem miałem problem przez dwa lata. Nie z powodu tamtej porażki, bo walczę od 25 lat i porażki się zdarzają. Potrzebowałem trochę czasu przerwy, a kontrakt się skończył.”

Brazylijczyk w organizacji PFL stoczył jedną walkę. Przegrał w niej przez TKO w pierwszej rundzie z Renanem Ferreirą. Później wynik tej walki zweryfikowano na no-constest.

Póki co nie wiadomo gdzie swoją kolejną walkę stoczy Werdum, ale jak sam zaznacza, nie obawia się on w tej chwili żadnych wielkich nazwisk:

“Jeśli w przyszłości będę walczył, to dajcie mi trochę czasu na trening, a na pewno wystąpię. Może to być Francis Nganou, może być Junior dos Santos, może to być każdy. Nawet Cain Velasquez, jeśli zdecyduje się wrócić, choć nie wiem czy do jego powrotu dojdzie.”

Zobacz także:

Norman Parke zgłasza gotowość do starcia z Don Diego! Dobry pomysł?

Norman Parke chce znów zawalczyć na gali freak fight w Polsce. Tym razem na swój cel obrał sobie znanego kickboxera – Mateusza “Don Diego” Kubiszyna.

Mirosław Okniński mocno o Labrydze: Sztucznie pompowany balon! Widzieliście?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych w mocnym stylu wypowiedział się o Denisie Labrydze, który ma za sobą udany i efektowny debiut w mieszanych sztukach walki. Uznany trener jest przekonany, że jego syn pokonałby Labrygę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis