Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleague“Weszło!” – Piotr Szeliga wyśmiany przez Dawida Załeckiego po ciosie Don Diego [WIDEO]

“Weszło!” – Piotr Szeliga wyśmiany przez Dawida Załeckiego po ciosie Don Diego [WIDEO]

Dość zabawna sytuacja miała miejsce podczas walki Dawida Załęckiego z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem na minionej gali High League 6. Podpowiedzi Piotra Szeligi z narożnika Don Diego zostały wyśmiane przez starszego z rodu Załęckich.

Piotr Szeliga wyśmiany przez Dawida Załeckiego po ciosie Don Diego

Przypominamy, że do walki Don Diego vs Crazy doszło w minioną sobotę w katowickim Spodku. Na gali High League 6 obaj zawodnicy zmierzyli się w walce na zasadach K-1. Była to jedna z najciekawszych walk całej imprezy.

Ostatecznie starcie to wygrał Don Diego przez decyzję sędziów, ale Dawid Załęcki bardzo dobrze pokazał się w tym starciu.

“Weszło!” – Piotr Szeliga wyśmiany przez Dawida Załeckiego po ciosie Don Diego

W sieci pojawił się vlog High League z minionej imprezy. Tam widzimy między innymi sytuację z walki Don Diego z Dawidem Załęckim. Podczas jednej z wymian wygląda na to, jakby Kubiszyn trafił mocno Załęckiego lewym sierpem. Szeliga krzyknął wtedy: Weszło!

Ale naraził się na kontrę Dawida Załęckiego, który odparł: Chuja weszło!

Wówczas Don Diego i Crazy przybili sobie piątkę, a Piotrowi Szelidze pozostało się jedynie uśmiechnąć:

Zobacz także:

KSW 80: Robert Ruchała tymczasowym mistrzem! Skończył Eskieva w piątej rundzie! [WIDEO]

Robert Ruchała (9-0) pokonał Lom-Aliego Eskieva (20-7, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 80, której stawką był tymczasowy pas wagi piórkowej. Polak zakończył pojedynek przez techniczny nokaut w piątej rundzie.

Skibiński wygrywa na gali Cage Warriors 150 w Londynie! Polak wraca na odpowiednie tory!

Za nami gala Cage Warriors 150. Podczas jednej z walk nasz rodak – Daniel Skibiński pokonał jednogłośną decyzją sędziów Omiela Browna. Przerwał tym samym serie trzech porażek z rzędu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis