MMA PLNajnowszeDamian JanikowskiPrzegrana w High League spowoduje zwolnienie w KSW? Damian Janikowski zabiera głos!

Przegrana w High League spowoduje zwolnienie w KSW? Damian Janikowski zabiera głos!

Damian Janikowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany czy przegrana w freakowej organizacji spowoduje zwolnienie w KSW. Janikowski zapewnia, że nie dostał ultimatum, które było w przypadku Marcina Wrzoska. Przypomnijmy, że ”Polish Zombie” pożegnał się z organizacją Maćka Kawulskiego oraz Martina Lewandowskiego po przegranej na punkty z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Janikowski

Oto co powiedział Maciej Kawulski po przegranej Wrzoska w organizacji FAME MMA z popularnym ”Don Kasjo”.

Marcin, nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu jesteśmy już dorośli. Świat dorosłych nie zawsze bywa światem idealnym. To nie świat kary i nagrody, tylko świat konsekwencji. To świat, w którym każdy bierze odpowiedzialność za własne czyny i decyzje @polishzombiemma takie decyzje podjął jakiś czas temu, a dziś stanęły przed nim związane z nimi konsekwencje. Dorosłym nie trzeba tłumaczyć, że jadąc na mecz wyjazdowy nie zmienia się dyscypliny (w szczególności na taniec towarzyski, jeśli jesteś fighterem) i nie zostawia się wyniku w rękach sędziów.W dorosłym świecie słowo dane ludziom liczy się bardziej niż sława i pieniądze. Przynajmniej takim, jaki ja znam i akceptuję. Tak więc dla Wrzoska chwilowo w KSW miejsca nie ma i tylko od niego zależy, czy ta sytuacja będzie przejściowa czy permanentna. Mi tylko pozostaje obserwować. Tu pozwolę sobie na apostrofę: @donkasjo to nie ty go zwolniłeś. Marcin zrobił to sam. Ważne, abyś to rozumiał i pamiętał. I jeszcze jedno; Gdyby “król” mój post zechciał skomentować, używając charakterystycznej dla siebie frazeologii… To proszę, aby „król” dwa razy to przemyślał. Jestem już stary i nie znam się na wszystkich młodzieżowych żartach.Tyle na teraz. Słyszymy się jutro na poważnej konferencji… choć nie tylko dla dorosłych

Janikowski zabiera głos!

Medalista olimpijski w zapasach zostanie zwolniony z KSW w przypadku przegranej w freakowej organizacji? Oto właśnie został zapytany Damian Janikowski.

Wiesz co nie rozmawialiśmy na ten temat i może też, dlatego że Wrzosek to jest Wrzosek, a Janikowski to Janikowski. Też tak może być, że te dwa nazwiska różnią się trochę asortymentem i wynikami, które zdobywałem ja przez całe życie sportowe i karierę sportową, ale jakby nic nie ujmując Marcinowi też był mistrzem KSW. Miał super świetne walki i przyszedł czas, żeby zawalczyć w freakowej organizacji tyle, że on dostał ultimatum, a ja tego ultimatum nie dostałem. Aczkolwiek wiem, że będą włodarze zastanawiać się co ze mną zrobić, gdyby coś się stało, albo podwinie się noga. Na spokojnie.             

Wspomniana wypowiedź i cały wywiad poniżej:

Damian Janikowski stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Będzie to miało miejsce dziesiątego grudnia na gali High League 5, gdzie w Łodzi skrzyżuje rękawice z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Zobacz także:

High League 5: Jest zakulisowe nagranie! Bijatyka Murańskiego z Tarzanem! [WIDEO] Widzieliście?

W sieci pojawiło się zakulisowe nagranie z pierwszej konferencji High League 5. Co ciekawe doszło wtedy do starcia Mateusza Murańskiego z Mateuszem ”Tarzanem” Leśniakiem. Już w przeszłości obaj o sobie wypowiadali się w mocnych słowach.

Krzysztof Głowacki z mocnym wpisem: Mam dosyć! Przykre jest to, że prawdziwi sportowcy… Co wy na to?

Mocny wpis byłego mistrza świata w boksie! Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) zapewnia, że ma dość czekania i ciągłe przekładania walki. ”Główka” gwarantuje, że w przypadku kolejnego przełożenia pojedynku zrezygnuje z walk i tym samym z boksu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis