MMA PLPrime Show MMAPRME 4: Była mistrzyni świata zawalczy w freakowej organizacji! Znamy datę i rywalkę!

PRME 4: Była mistrzyni świata zawalczy w freakowej organizacji! Znamy datę i rywalkę!

Podczas gali PRIME SHOW MMA 3 w Radomiu doszło do kolejnych ogłoszeń. Kolejna edycja odbędzie się dwudziestego szóstego listopada w Szczecinie. W main evencie zobaczymy starcie Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego z Popkiem w formule bokserskiej. W co-main evencie zaś Kamila ”Zusje” Smogulecka zmierzy się z powracającą Moniką Godlewską.

Piątkowska

O tym mówi się od dłuższego czasu, a teraz staje się, to faktem. Ewa Piątkowska zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Podczas wydarzenia w Radomiu poznaliśmy szczegóły. 

Ewa to przede wszystkim najbardziej utytułowana polska zawodniczka w historii. Pierwsza polska mistrzyni Europy i mistrzyni świata WBC, najbardziej prestiżowej federacji bokserskiej.

Ogłoszenie!

Ewa Piątkowska już w listopadzie zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Jej przeciwniczką będzie Anna Andrzejewska, która nie może doczekać się następnego starcia. Andrzejewska poprzednie pojedynki toczyła w organizacji FAME MMA.

Andrzejewska zapewniła, że po potencjalnej walce z Piątkowską chętnie zmierzy się z Ewą Brodnicką.

Zobacz także:

Mateusz Murański w High League? Wymowny wpis “Murana”!

Mateusz Murański kolejny pojedynek stoczy na najbliższej gali High League 5 w Łodzi? Wymowny wpis ”Murana” pojawił się w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że kolejny event freakowej organizacji odbędzie się dziesiątego grudnia w Atlas Arenie.

Nieudany powrót Andrzeja Wawrzyka! Pięściarz ciężko znokautowany już w 2 rundzie! [WIDEO] Widzieliście?

Andrzej Wawrzyk (33-2, 19 KO) po sześciu latach wrócił na ring zawodowy. Nastąpiło, to na dzisiejszej gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży. Zawodnik wagi ciężkiej nie będzie tego starcia wspominał dobrze… Wawrzyk już w drugiej rundzie został ciężko znokautowany z rąk Michała Bołoza (4-4-2, 4 KO). Bołoz tym samym odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis