MMA PLBoksNieudany powrót Andrzeja Wawrzyka! Pięściarz ciężko znokautowany już w 2 rundzie! [WIDEO]

Nieudany powrót Andrzeja Wawrzyka! Pięściarz ciężko znokautowany już w 2 rundzie! [WIDEO]

Andrzej Wawrzyk (33-2, 19 KO) po sześciu latach wrócił na ring zawodowy. Nastąpiło, to na dzisiejszej gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży. Zawodnik wagi ciężkiej nie będzie tego starcia wspominał dobrze… Wawrzyk już w drugiej rundzie został ciężko znokautowany z rąk Michała Bołoza (4-4-2, 4 KO). Bołoz tym samym odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze.

Wawrzyk

Polak po szybkiej przegranej z Aleksandrem Powietkinem odnotował sześć zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem. Miała być wielka walka o mistrzostwo świata z Wilderem. Ostatecznie pojedynek nie doszedł do skutku, a Wawrzyk nie prowadził dalej kariery zawodowej.

Bolesna przegrana!

Andrzej Wawrzyk (33-2, 19 KO) nieudanie wraca do boksu po dłużej przerwie. Na dzisiejszej gali w Łomży został znokautowany w starciu z Michałem Bołozem (4-4-2, 4 KO).

Bołoz nie zamierzał czekać i od początku mocno atakował. Wawrzyk był zaś mocno ostrożny i przyjmował ciosy na blok. Pod koniec pierwszej rundy Andrzej zaczął odpowiadać. Druga runda w wykonaniu Wawrzyka zapowiadała się już lepiej. Chwila nieuwagi… Bołoz trafia prawym pod linami i mamy ciężki nokaut.

Sami zobaczcie jak to wyglądało [TUTAJ]

Zobacz także:

Daniel Omielańczuk mocno o Denisie Załęckim: Ja uważam, że tej kontuzji nie było! Widzieliście?

Daniel Omielańczuk (25-13-1) w rozmowie z portalem Mymma.pl wypowiedział się o ostatnim pojedynku Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki wystąpił w co-main evencie High League 4, gdzie zmierzył się z Denisem Załęckim. ”Szpila” stoczył swój drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [01-02.10.2022] Będziecie oglądać?

Przed nami kolejny ciekawy weekend, podczas którego coś dla siebie znajdą zarówno fani MMA w wydaniu freakowym jak i czysto sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis