MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA: Odpalony Adam Soroko prawie nokautuje trenera na tarczach! [WIDEO]

PRIME SHOW MMA: Odpalony Adam Soroko prawie nokautuje trenera na tarczach! [WIDEO]

Szalony Adam Soroko nie może doczekać się jutrzejszego pojedynku w Atlas Arenie. Zawodnik walczący na gołe pięści zaprezentował się z szalonej wersji również na dzisiejszym media treningu. Tu jest dosłownie wściekłość… nie na rywala, bo z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem nie było tak zwanych ”dymów”.

Soroko

W walce wieczoru jest do wyjaśnienia duży konflikt. ”Lord Kruszwil” wraca do klatki, aby zmierzyć się z ”Kamerzystą”. Trzeba przyznać, że jest to mocno kontrowersyjne zestawienie ze względu na ostatnią sytuację w życiu Łukasza W.

Zobaczcie co powiedział Soroko tuż po ważeniu:

Soroko gotowy na sobotnią walkę!

Adam Soroko i jego szalony media trening w jego wykonaniu. Nie brakowało wysokich kopnięć, kolan, czy ciosów z wyskoku. Trener musiał uważać…

Całe wideo poniżej:

Soroko wystąpił w turnieju na trzeciej edycji The War. Jego wywiady po walce wzbudziły bardzo duże zainteresowanie. W pewnym momencie można śmiało powiedzieć, że ”Soroko” stał się gwiazdą internetu. Adam pokazał w turnieju charakter i serce do walki.

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o sytuacji z Załęckim: Tym filmikiem po kolana wszedłem w bagno! [WIDEO] Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z naszym portalem odniósł się do ostatniej odpowiedzi Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” postanowił nie tylko pokazać rozmowę pisemną, a także głosówki.

KSW doprowadzi do wielkiej walki? Martyn Ford wyzwał do pojedynku… Dwayne’a Johnsona!

Już od wielu lat mówi się o potencjalnym debiucie Martyna Forda w największej organizacji w naszym kraju. Teraz Brytyjczyk wyzwał na pojedynek Dwayne’a Johnsona i trzeba przyznać, że taki pojedynek w KSW byłby ogromnym hitem – jeśli mówimy o zainteresowaniu na całym świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis