MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiMateusz Kubiszyn o sytuacji z Załęckim: Tym filmikiem po kolana wszedłem w bagno! [WIDEO]

Mateusz Kubiszyn o sytuacji z Załęckim: Tym filmikiem po kolana wszedłem w bagno! [WIDEO]

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z naszym portalem odniósł się do ostatniej odpowiedzi Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” postanowił nie tylko pokazać rozmowę pisemną, a także głosówki.

Kubiszyn

Widać w nich, że ”Don Diego” nie czuje się dobrze w organizacji GROMDA. Cała wypowiedź ”Bad Boya” poniżej.

Oj Don Diego. Nie bardzo rozumiem co ma wnieś twoja 4 minutowa wypowiedź. Zapomniałeś wspomnieć kilka ważnych kwestii. Mianowicie jakie formuły blokuje twój kontrakt z GROMDĄ? Z tego co mówiłeś, to walki na gole pięści oraz boks zawodowy. Więc pomyślmy dlaczego mieliśmy mieć walkę na Beef Fighting na piąstkówki i na zasadach K-1? Ma ktoś jakiś pomysł? Bo Mateuszek chyba na to nie wpadł.. No tak, może właśnie dlatego, że nie ma tam wzmianki o małych rękawicach. Więc już wiemy komu kiepsko idzie czytanie, a przynajmniej to ze zrozumieniem. Co wynika z wiadomości? Tylko to, że proponowałem Ci walkę ze mną już jakiś czas temu, a z racji Twojego kontraktu z GROMDĄ nie mogłeś wystąpić na The War. Nigdzie nie powiedziałem, że chcesz się ze mną bić czy się boisz. Tylko, że a twoje chowe numery i pragnienie fejmu za wszelką cenę, nie wyjdę z Tobą ani na Beef ani na żadnej innej gali niż The War. Chyba dość zrozumiałe to jest skoro mając praktycznie zakontraktowaną walkę ze mną na Beef, mówisz, że chcesz ze mną walczyć na GROMDZIE. Po co? Skoro za 2 miesiące miałeś się ze mną bić.. Czy mogłem to odebrać jako manipulacje właścicieli GROMDY? No myślę, że każdy by odebrał tak w ten sposób! Skoro najpierw jedziesz na nich i chcesz od nich uciekać, a potem w nagraniu prosisz o walkę ze mną na GROMDZIE. Mając mieć walkę ze mną gdzie indziej. Wiedząc jakie mam zdanie ich temat. Więc co Ty człowieku pi**dolisz…. Co do tej wiadomości, to nawet szkoda słów ponieważ nie napisałem jej ja, ani nikt z moich znajomych. Nie posiadam również wiedzy kto mógłby to napisać, ale na dobrą sprawę mogłeś być to nawet i Ty, by podkręcić sytuację. Domysły ”Informatycy już nad tym pracują”. Powiem Ci, że to Ci wyszło. HALO policja proszę przyjechać na instagram, bo fake konto mnie obraża i straszy.. A czemu nie puściłeś swojej wiadomości? Zrobię za Ciebie! Wiesz czemu? Za wypowiadanie się na tematy o których nie masz pojęcia, a co więcej nawet nie masz prawa pie**dolić takich rzeczy w internecie. Jednak spoko, chciałeś to masz! Pozdro mordeczko!

Posted by Freak Fight on Monday, February 14, 2022

Kubiszyn: Wczoraj wrzuciłem ostatni mam nadzieje filmik!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z naszym portalem odniósł się do ostatniego wpisu Denisa Załęckiego.

A więc tak chciałem wrzucić i tak na dobrą sprawę zakończyć tą całą gówno burzę odnośnie mojej sprzeczki z Denisem, która zaczęła się od mojej szczerej wypowiedzi odnośnie jego zachowania i tak dalej. Kolejnymi krokami była przepychanka słowna/internetowa i co? Wczoraj wrzuciłem ostatni mam nadzieje filmik, w którym pokazywałem rozmowę z Denisem. Widać było tam jaki mam stosunek do właścicieli GROMDY i tak dalej. Dlaczego wszystko tak wygląda i znowu zaczęła się gówno burza, ale do sedna. Jedyne co tam Denis odpowiedział to, że otworzył moją wiadomość głosową, która tylko potwierdza jaki mam stosunek do włodarzy i co mi grozi, bo złamaniu kontraktu i tak to było nie do końca prawdziwe, bo w kontrakcie troszeczkę inne zapiski są. Na wiele to nie wniosło na moją sprawę.     

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

”Maximus” reaguje po słowach właściciela GROMDY: Skończyć z pajacowaniem i obrażaniem jeden drugiego! Widzieliście?

Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY postanowił zareagować na słowa Denisa Załęckiego i Mateusza Kubiszyna. Nie brakuje również reakcji zawodników walk na gołe pięści. Tym razem głos zabrał Dawid ”Maximus” Żółtaszek.

Jacek Murański chętny na walkę z Konradem Niewolskim: Jestem na tak, ta nienawiść jest prawdziwa! [WIDEO] Co wy na to?

To jest zestawienie, przy którym gwarancją są wielkie dymy. Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem przyznał, że chętnie zmierzy się z Konradem Niewolskim. Pomiędzy nimi od dłuższego czasu jest mocny konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis