MMA PLNajnowszeKSWKSW doprowadzi do wielkiej walki? Martyn Ford wyzwał do pojedynku… Dwayne’a Johnsona!

KSW doprowadzi do wielkiej walki? Martyn Ford wyzwał do pojedynku… Dwayne’a Johnsona!

Już od wielu lat mówi się o potencjalnym debiucie Martyna Forda w największej organizacji w naszym kraju. Teraz Brytyjczyk wyzwał na pojedynek Dwayne’a Johnsona i trzeba przyznać, że taki pojedynek w KSW byłby ogromnym hitem – jeśli mówimy o zainteresowaniu na całym świecie.

Ford

Już drugiego kwietnia dojdzie do wyczekiwanej walki Martyna Forda. Brytyjczyk podczas Celebrity Boxing zmierzy się z Sajadem Gharibi. Aktor i kulturysta na poważnie traktuje swoją nową przygodę – co widać chociażby po ostatnich wpisach. W przygotowaniach Forda pomaga legenda kickboxingu i aktualny mistrz wagi ciężkiej Glory – Rico Verhoeven (59-10, 19 KO).

Na treningu z mistrzem nie ma taryfy ulgowej – co pokazał Brytyjczyk w mediach społecznościowych.

Well, I know it doesn't look like it, but I've had an absolutely amazing morning 😂😂😂 In with the champ, 5 rounds and LOVED it. April 2nd, o2 arena ….. I WILL be ready … Train hard; fight easy ….

Posted by Martyn Ford on Tuesday, February 8, 2022

Martyn Ford: To byłaby fenomenalna walka!

To byłby wielki hit! KSW organizując pojedynek Dwayne’a Johnsona z Martynem Fordem dosłownie rozbiłaby bank. Brytyjczyk w rozmowie z magazynem “Muscle and Health” postanowił rzucić wyzwanie w kierunku popularnego ”The Rocka”.

Chciałbym zmierzyć się z “The Rockiem”. Zarobimy fortunę. To byłaby fenomenalna walka, ponieważ jest świetnym sportowcem. Jest bardzo mobilny, silny i ma doświadczenie we wrestlingu .

Warto zaznaczyć, że debiut Forda w KSW jest dalej aktualny. Musi to być jednak gala w Wielkiej Brytanii przy pełnych trybunach.

Dwayne Johnson to bardzo znany aktor. 49-latek to również popularny wrestler, który ośmiokrotnie zdobył główne mistrzostwo WWE.

Zobacz także:

”Maximus” reaguje po słowach właściciela GROMDY: Skończyć z pajacowaniem i obrażaniem jeden drugiego! Widzieliście?

Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY postanowił zareagować na słowa Denisa Załęckiego i Mateusza Kubiszyna. Nie brakuje również reakcji zawodników walk na gołe pięści. Tym razem głos zabrał Dawid ”Maximus” Żółtaszek.

Jacek Murański chętny na walkę z Konradem Niewolskim: Jestem na tak, ta nienawiść jest prawdziwa! [WIDEO] Co wy na to?

To jest zestawienie, przy którym gwarancją są wielkie dymy. Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem przyznał, że chętnie zmierzy się z Konradem Niewolskim. Pomiędzy nimi od dłuższego czasu jest mocny konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis