MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA: Kamerzysta spamował prawym sierpowym i błyskawicznie ubił Kruszwila

PRIME SHOW MMA: Kamerzysta spamował prawym sierpowym i błyskawicznie ubił Kruszwila

Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak ekspresowo pokonał Marka “Kruszwila” Kruszel w walce wieczoru gali PRIME SHOW MMA w Łodzi.

PRIME SHOW MMA Kamerzysta

“Kamerzysta” nastawił się na jeden cios – prawy sierpowy. Co ciekawe… ta taktyka okazała się skuteczna. Kolejne takie uderzenia dochodziły do celu i w końcu “Kruszwil” padł jak rażony piorunem na matę. Wawrzyniak dołożył jeszcze kilka ciosów w parterze i było już po walce.

Cała walka trwała zaledwie 11 sekund.

Brak opisu.

O zawodnikach:

Marek “Kruszwil” Kruszel i Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak

Twórcy internetowi działający w serwisie YouTube. Z racji kontrowersyjnych treści zwani patoyoutuberami. Niegdyś byli dobrymi kolegami i tworzyli filmy razem. Z czasem jednak ich drogi się rozeszły na dodatek popadając w konflikt. “Kruszwil” zarzucał “Kamerzyście” oszustwa finansowe oraz to, że podrywał jego dziewczynę.

Obaj mają na koncie kontrowersyjne treści. Kruszel znany był m.in. z tego iż pokazywał na swoim kanale luksusowe towary i wyśmiewał osoby, których nie stać na nie. Miał też zatargi z prawem. Podobnie było w przypadku “Kamerzysty”. Spędził on nawet kilka miesięcy za kratkami za psychiczne znęcanie się nad osobą niepełnosprawną.

“Kruszwil” wystąpił na gali FAME MMA 5, gdzie pokonał Mateusza “Mini Majka” Krzyżanowskiego.

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA – wyniki

Pierwsza gala nowej organizacji freak fight odbywa się w Łodzi. W rozpisce znaleźli się m.in. “Kruszwil”, “Don Kasjo”, Soroko, “Medusa” czy… Jaś Kapela.

PRIME SHOW MMA: Odpalony Adam Soroko prawie nokautuje trenera na tarczach! [WIDEO] Widzieliście?

Szalony Adam Soroko nie może doczekać się jutrzejszego pojedynku w Atlas Arenie. Zawodnik walczący na gołe pięści zaprezentował się z szalonej wersji również na dzisiejszym media treningu. Tu jest dosłownie wściekłość… nie na rywala, bo z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem nie było tak zwanych ”dymów”.

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo! Zaskoczeni?

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis