MMA PLMarcin WrzosekMarcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo!

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo!

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Wrzosek

Wrzesień wystąpił w walce wieczoru Silesian MMA 5 w Mysłowicach. ”Taxi Złotówa” przed czasem odprawił Grzegorza Smolińskiego, który nie wyszedł do drugiej rundy. Smoliński już w połowie rundy ciężko oddychał i skończenie wydawało się tylko kwestią czasu.

Wrzosek odpowiada!

Marcin Wrzosek postanowił odpowiedzieć na ostatnie słowa Szymona Września. Były mistrz KSW zaprasza ”Taxi Złotówę” na sparing.

Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo przyjdź w następny wtorek na sparingi tylko żebyś nie zgłaszał znowu pobicia.

Marcin Wrzosek ostatni pojedynek odnotował na FAME MMA 12. Była to walka wieczoru na zasadach pięściarstwa. Walka z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim dostarczyła fanom wiele emocji. Po 6-rundach sędziowie nie mieli wątpliwości i ogłoszono jednogłośnie na konto ”Don Kasjo”.

Zobacz także:

Załęcki reaguje na słowa Grabowskiego: Rozwiążcie kontrakt Don Diego za porozumieniem stron! Widzieliście?

Denis Załęcki postanowił na insta stories zareagować na słowa Mariusza Grabowskiego, który jest jednym z właścicieli GROMDY. ”Bad Boy” mimo spiny z Mateuszem Kubiszynem apeluje do organizacji, aby rozwiązano kontrakt z ”Don Diego” za porozumieniem stron.

Don Kasjo odpowiada na ostatnie słowa Boxdela i zaprasza go na galę PRIME SHOW MMA! Co wy na to?

Kasjusz Życiński postanowił na insta stories odnieść się do ostatnich słów Michała Barona. ”Boxdel” podczas programu ”Aferki” powiedział, że wstrzyma się z oceną i można to zrobić dopiero po sobotniej gali w Atlas Arenie. Wcześniej jednak nie brakowało mocnych słów w kierunku PRIME SHOW MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis