MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA: Don Kasjo zwycięża! Murański był liczony kilka razy, ale przetrwał do końca

PRIME SHOW MMA: Don Kasjo zwycięża! Murański był liczony kilka razy, ale przetrwał do końca

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński pokonał Mateusza “Murana” Murańskego jednogłośną decyzją w pojedynku bokserskim na gali PRIME SHOW MMA.

PRIME SHOW MMA Don Kasjo

Murański zaczął mocno, ale z czasem Życiński ruszył do kontrofensywy. Mocne wymiany ciosów z obu stron. “Don Kasjo” zamykał przeciwnika na siatce, celując zarówno na tułów jak i głowę. Młody “Muran” wciąż jednak nie odpuszczał i mocno się odgryzał.

Obszerne ciosy Murańskiego zatrzymywały się na gardzie rywala. Kasjusz mądrze obijał tułów przeciwnika. Życiński dominował w klatce mieszając ciosy. Murański był już skrajnie zmęczony. “Don Kasjo” po przyjęciu kilku ciosów na gardę dalej przeważał.

Rundę trzecią Murański zaczął dobrze. Zaimponował kilkoma dobrymi ciosami. Życiński odpowiedział jednak naprawdę mocno. Trafił na wątrobę i “Muran” był liczony. “Don Kasjo” kontynuował atak. Dalej bił na tułów, ale jego ciosy dochodziły też do głowy rywala. Murański ponownie na deskach, ale wstał.

Na początku czwartej rundy Murański został ostrzeżony przez sędziego za atak głową. “Don Kasjo” niemiłosiernie obijał wątrobę oponenta. “Muran” odpowiedział mocnym prostym. Nie powstrzymało to jednak nawałnicy ciosów Życiński. Młody Murański znowu był liczony. Gwiazda “Lombard. Życie pod zastaw” pokazywała niesłychane serce do walki. Techniczna przewaga Życińskiego była jednak zdecydowana.

Pojedynek zakończył się jednogłośną decyzją na korzyść “Don Kasjo”

O zawodnikach:

Mateusz “Muran” Murański

Aktor znany z roli Adka w “Lombard. Życie pod zastaw”. Grał też epizody w takich produkcjach jak “Na sygnale” czy “Ojciec Mateusz”.

Murański w ostatnim czasie zyskał sporą popularność dzięki freak fightom, zesztą podobnie jak jego ojciec Jacek. W FAME MMA przegrał z Arkadiuszem Tańculą. Wygrywał za to swoje pojedynki w FAME MMA i Elite Fighters. Co ciekawe w tej drugiej organizacji wygrał dwie walki tego samego wieczoru.

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński

Kilka lat temu Życiński należał do czołowych pięściarzy w boksie amatorskim w swojej kategorii wagowej w Polsce.

Brał udział w reality show “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” a takżę “Ex. Na Plaży”. Ma bogate doświadczenie w freak fightach. Na galach FAME MMA miał okazję walczyć z Normanem Parke, Marcinem Wrzoskiem i Marcinem Najmanem.

Włodarz PRIME SHOW MM, który postanowił wejść do oktagonu już na pierwszej gali.

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA – wyniki

Pierwsza gala nowej organizacji freak fight odbywa się w Łodzi. W rozpisce znaleźli się m.in. “Kruszwil”, “Don Kasjo”, Soroko, “Medusa” czy… Jaś Kapela.

PRIME SHOW MMA: Odpalony Adam Soroko prawie nokautuje trenera na tarczach! [WIDEO] Widzieliście?

Szalony Adam Soroko nie może doczekać się jutrzejszego pojedynku w Atlas Arenie. Zawodnik walczący na gołe pięści zaprezentował się z szalonej wersji również na dzisiejszym media treningu. Tu jest dosłownie wściekłość… nie na rywala, bo z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem nie było tak zwanych ”dymów”.

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo! Zaskoczeni?

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis