MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA: Alan Kwieciński wygrał z dwoma przeciwnikami. Zabawił się z nimi jak z dziećmi!

PRIME SHOW MMA: Alan Kwieciński wygrał z dwoma przeciwnikami. Zabawił się z nimi jak z dziećmi!

Alan Kwieciński nie miał żadnych kłopotów z Jakubem Lasikiem i Rafałem Pazikiem. Walka na zasadach kickboxingu jeden na dwóch na gali PRIME SHOW MMA skończyła się łatwym zwycięstwem Alana.

PRIME SHOW MMA Alan Kwieciński

Kwieciński mocno ruszał to na jednego to na drugiego rywala. Bił ciosami, dokładał też kolana. Awantura i duże zamieszanie w klatce! Dwóch przeciwników Alana padło na matę jeden po drugim. Byli liczenie, ale się podnieśli. Chłopcy byli bezradni wobec dużo bardziej doświadczonego rywala. Lasik kładł się zanim Kwieciński go uderzał. Po kopnięciu padł na deski i został wyeliminowany z pojedynku. Pazik natomiast przetrwał natomiast do drugiej rundy.

Brak opisu.

Alan zaczął od potężnego kopnięcia na wątrobę, po którym przeciwnik był liczony. Kolejne ciosy, kopnięcia i kolejne liczenie. Uczestnik programu Pałacove Love wstał, ale po kolejnym kopnięciu Kwiecińskiego nie był już w stanie się podnieść.

Brak opisu.

O zawodnikach:

Rafał Pazik:

Uczestnik randkowego programu Pałacowe Love emitowanego na antenie TTV.

Kuba Lasik:

Znany jest przede wszystkim jako jeden z właścicieli AlkoMaster. Jakub ma już na swoim koncie jeden pojedynek w MMA. Miało to miejsce na gali Elite Fighters. Lasik przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Pawłem Szulcem.

Alan Kwieciński:

Alan Kwieciński swoją popularność zdobył w programie ”Ekipa z Warszawy”. Alan brał udział w wielu sezonach i można spokojnie nazwać go weteranem reality show. Ponadto pojawił się w jednym z sezonów ”Ex na plaży”.

Kwiecińskiego rekord w MMA to 2-4, ale trzeba przyznać, że nigdy nie odmawiał on wyzwań. ”Alanik” stoczył trzy pojedynki w FAME MMA. Ostatnie odnotował na High League 2 w Krakowie, gdy przegrał na punkty z dużo cięższym Denisem Załęckim.

Znacznie lepiej Kwiecińskiemu szło w formule K-1, gdzie ma zdobyte doświadczenie i sukcesy. ”Alanik” brał udział w międzynarodowych imprezach i parokrotnie wracał z medalem. Kwieciński ma za sobą walki w organizacji Fight Exclusive Night, Armia Fight Night, Granda Pro czy Celtic Gladiator.

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA – wyniki

Pierwsza gala nowej organizacji freak fight odbywa się w Łodzi. W rozpisce znaleźli się m.in. “Kruszwil”, “Don Kasjo”, Soroko, “Medusa” czy… Jaś Kapela.

PRIME SHOW MMA: Odpalony Adam Soroko prawie nokautuje trenera na tarczach! [WIDEO] Widzieliście?

Szalony Adam Soroko nie może doczekać się jutrzejszego pojedynku w Atlas Arenie. Zawodnik walczący na gołe pięści zaprezentował się z szalonej wersji również na dzisiejszym media treningu. Tu jest dosłownie wściekłość… nie na rywala, bo z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem nie było tak zwanych ”dymów”.

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo! Zaskoczeni?

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis