MMA PLParkePRIME nakłada ogromną karę na Normana Parke! Irlandczyk dostanie mocno po kieszeni!

PRIME nakłada ogromną karę na Normana Parke! Irlandczyk dostanie mocno po kieszeni!

Złe informacje dla Normana Parke. Jak czytamy na portalu Przeglądu Sportowego, organizacja PRIME Show MMA nakłada ogromną karę finansową na swojego zawodnika. Powodem ukarania Parke jest niewywiązanie się przez niego z obowiązującego go umowy.

PRIME nakłada ogromną karę na Normana Parke

Norman Parke wystąpił na gali PRIME 2: Kosmos, gdzie w walce wieczoru pokonał decyzją sędziów innego zawodowego zawodnika Grzegorza Szulakowskiego.

Jednak przed tą walką, jak i po niej, Parke nie wywiązywał się z zapisów umownych.

PRIME nakłada ogromną karę na Normana Parke!

Jak się właśnie dowiadujemy, “Stormin” ma zostać ukarany karą umowną liczoną w dolarach za niepojawienie się na I Konferencji Prasowej promującej galę PRIME 2 oraz brak obecności na media day przed tą imprezą.

Na dodatek, Parke zostanie odebrane 35% wynagrodzenia za usuwanie postów z jego mediów społecznościowych dotyczących gali PRIME 2 oraz odmowę ich publikacji.

Tomasz Bezrąk, prezes organizacji PRIME tak tłumaczy decyzję o ukaraniu Parke:

“Jako federacja Prime nie mamy sobie nic do zarzucenia. Zawsze na czas wywiązujemy się z zobowiązań finansowych i chcielibyśmy, żeby zawodnicy także dotrzymywali warunków umowy. Tym bardziej że chodzi o duże kwoty.”

Zobacz także:

Alan Kwieciński odpowiada na słowa ”Matrixa”: Śmieszny jesteś ku**a hipokryto! Widzieliście?

Alan Kwieciński postanowił zareagować na insta stories. Mowa o ostatnich słowach uznanego uderzacza w naszym kraju – Michała ”Matrixa” Królika. Kickboxer w mocnych słowach wypowiedział się o ”Alaniku”.

Krzysztof Stanowski prześmiewczo komentuje wideo “Dzień z Ferrarim”. Amadeusz odpowiada! Co wy na to?

Krzysztof Stanowski zareagował na hitowy filmik High League “Dzień z Amadeuszem Ferrarim”, który ukazuje przysłowiowy “dzień z celebrytą”. Zawodnik szybko odpowiedział na wpis dziennikarza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis