MMA PLKwiecińskiAlan Kwieciński odpowiada na słowa ”Matrixa”: Śmieszny jesteś ku**a hipokryto!

Alan Kwieciński odpowiada na słowa ”Matrixa”: Śmieszny jesteś ku**a hipokryto!

Alan Kwieciński postanowił zareagować na insta stories. Mowa o ostatnich słowach uznanego uderzacza w naszym kraju – Michała ”Matrixa” Królika. Kickboxer w mocnych słowach wypowiedział się o ”Alaniku”.

Kwieciński

Oto co powiedział Królik w ostatniej rozmowie z naszym portalem.

To jest skończona parcha i będę to potwierdzał. On by chciał na sportowej gali dostać czosnka, aby zarobić pieniądze. Tak nie może być. Powiedziałem, że z tym ruszę i będę z tym ruszał zawsze. Nie jestem pierwszą osobą w środowisku, która mu ciśnie. Jeśli chce zarabiać dobre pieniądze, musi się trzaskać z nami.

Cała rozmowa poniżej:

Alan Kwieciński reaguje!

Alan Kwieciński postanowił zareagować na insta stories. ”Alanik” wypowiedział się o Michale Króliku.

Śmieszny jesteś ku**a hipokryto.

Kwieciński miał naprawdę bardzo mocne tempo startów w 2022 roku. ”Alanik” po przegranej z Dawidem Załęckim zapewnił, że potrzebuje przerwy. Niedawno w mediach społecznościowych Kwieciński stwierdził, że już poczuł głód walki.

Tym samym możemy spodziewać się już niebawem jakiegoś ogłoszenia. Na pewno ”Alanik” w drugiej połowie 2022 roku wróci do klatki. Wspomina też o potencjalnym rewanżu z Mateuszem Murańskim, gdzie panuje dalej mocny konflikt.

Zobacz także:

Walki za wiaderko alkoholu! Pająk pokazuje kulisy: Wszystko w świetnym tajskim klimacie! [WIDEO] Co wy na to?

To się dzieje naprawdę! Piotr Pająk na swoim kanale YouTube postanowił pokazać kulisy wydarzenia, na którym walka jest za… wiaderko alkoholu. Co ciekawe cieszy się, to sporym zainteresowaniem.

Okniński o treningach Ferrariego: Do przykładania jeszcze daleko! Na Bombę wystarczy aż nadto! Widzieliście?

Mirosław Okniński w ostatnim nagraniu na kanale High League wypowiedział się o treningach Amadeusza Roślika. Uznany trener zapewnia, że obecna forma wystarczy na przeciwnika Roślika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis