MMA PLHighleagueKrzysztof Stanowski prześmiewczo komentuje wideo “Dzień z Ferrarim”. Amadeusz odpowiada!

Krzysztof Stanowski prześmiewczo komentuje wideo “Dzień z Ferrarim”. Amadeusz odpowiada!

Krzysztof Stanowski zareagował na hitowy filmik High League “Dzień z Amadeuszem Ferrarim”, który ukazuje przysłowiowy “dzień z celebrytą”. Zawodnik szybko odpowiedział na wpis dziennikarza.

Krzysztof Stanowski prześmiewczo komentuje wideo
Foto: Krzysztof Stanowski prześmiewczo komentuje wideo "Dzień z Ferrarim". Amadeusz odpowiada!

Na kanale High League pojawiło się nowe nagranie ”Dzień z zawodnikiem”. Tym razem na tapecie Amadeusz Roślik, który na High League 4 ma do rozwiązania konflikt z Pawłem Bombą.

Wideo stało się hitem. Klimat nagrania spodobał się widzom, a klip w dwa dni zrobił 300 tys. wyświetleń. Materiał dotarł także do Krzysztofa Stanowskiego, który w prześmiewczy sposób skomentował sytuację.

Czy chodzi o to, że prawdziwy celebryta uprawia s*ks z karłem?

– napisał na Twitterze Stanowski.

@K_Stanowski. Czy celebryta uprawia seks z karłem? Robi co tylko chcę. Jeśli jednak fantazja nie daje ci spokoju to po walce mogę ci pokazać jak bawią się VIPY a patologia sugerowana przez widzów nie istnieje w miejscach i towarzystwie w, którym sie obracam bo PATOLA=BIEDA w 99%

– odpowiedział Amadeusz Ferrari.

To nie był jedyny komentarz Ferrariego, zawodnik High League dodał jeszcze jedną kwestię.

Rozumiem ten tok rozumowania:
Ładne dziewczyny i nie lecą na nerda ? Widocznie muszą byc pustakami i ku*wami xDD Nie bierzcie wszystkiego tak na poważnie bo psycholog tez swoje kosztuje a z wasza pensja będziecie sobie musieli poradzić sami…

– dodał.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis