MMA PLDon KasjoPRIME 5: Wiemy z kim Don Kasjo zmierzy się w main evencie! Będziecie zaskoczeni!

PRIME 5: Wiemy z kim Don Kasjo zmierzy się w main evencie! Będziecie zaskoczeni!

Już pierwszego lipca we Wrocławiu odbędzie się piąta edycja PRIME SHOW MMA. W tym momencie został ogłoszony main event, w którym zobaczymy popularnego Kasjusza Życińskiego. ”Don Kasjo” w formule bokserskiej zmierzy się z pro sportowym zawodnikiem. Tym samym były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” będzie chciał ponownie pokazać jakie umiejętności posiada!

Kasjo

Do tej pory PRIME SHOW MMA ogłosiła również inne trzy pojedynki, które zobaczymy we Wrocławiu. W kategorii królewskiej swoją pierwszą walkę w freakach stoczy Patryk ”Wielki Bu” Masiak, który podejmie Łukasza Lupę. W wadze ciężkiej mocne bomby mają zapewnić również Sebastian ”Ztrolowany” Nowak oraz Mateusz ”Tarzan” Leśniak.

O tym freakowym zestawieniu mówiło się długo. Swój konflikt rozwiążą – Michał ”Bagieta” Gorzelanczyk i Jaś Kapela.

Znamy main event!

Oficjalnie pierwszego lipca w main evencie PRIME SHOW MMA 5 zobaczymy starcie w boksie pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Dominikiem Zadorą!

Życiński ostatnie pojedynki toczył w organizacji PRIME SHOW MMA. ”Don Kasjo” pewnie wypunktował Mateusza ”Murana” Murańskiego, a w ostatniej walce odprawił przed czasem Popka. Kasjusz od samego początku zdominował popularnego rapera z Legnicy. Popek próbował odpowiadać obszernymi uderzeniami, ale nie robiło to wrażenia na przeciwniku. Kasjusz ostatecznie w drugiej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Dominik Zadora to przede wszystkim uznany kick-boxer. ”Japoński Drwal” to były mistrz organizacji Fight Exclusive Night. W świecie freaków znany jest bardziej z wymiany zdań z Murańskimi.

Zobacz także:

Jest nagranie zza kulis konferencji High League 7! Najman starł się z Jackiem i Joanną Murańskimi! [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale High League pojawił się materiał zza kulis pierwszej konferencji 7 edycji. Podczas drugiego panelu doszło do mocnej wymiany słów pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” od razu powtarzał, że face to face nie jest dobrym rozwiązaniem, bowiem nie da rady się powstrzymać i od razu uderzy ”Murana”. Tak też się stało, ale to nie koniec. Okazało się, że tuż po konferencji Jacek Murański czekał i ruszył w stronę byłego pięściarza.

WOTORE 7: Apteka już pod koniec czerwca zmierzy się z podopiecznym Mirosława Oknińskiego! Co wy na to?

W zasadzie o takim zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu. Trzeba zaznaczyć, że na tej linii padło dużo mocnych słów. Już dwudziestego trzeciego czerwca w Katowickiej walcowni odbędzie się gala WOTORE 7, a wysoko w karcie zobaczymy starcie ”Apteki” z Kamilem Mindą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis