MMA PLNajnowszeHighleagueJest nagranie zza kulis konferencji High League 7! Najman starł się z Jackiem i Joanną Murańskimi! [WIDEO]

Jest nagranie zza kulis konferencji High League 7! Najman starł się z Jackiem i Joanną Murańskimi! [WIDEO]

Na kanale High League pojawił się materiał zza kulis pierwszej konferencji 7 edycji. Podczas drugiego panelu doszło do mocnej wymiany słów pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” od razu powtarzał, że face to face nie jest dobrym rozwiązaniem, bowiem nie da rady się powstrzymać i od razu uderzy ”Murana”. Tak też się stało, ale to nie koniec. Okazało się, że tuż po konferencji Jacek Murański czekał i ruszył w stronę byłego pięściarza.

Najman

O tej sytuacji mówił w rozmowie z naszym portalem Piotr Lizakowski – czyli jeden z uczestników turnieju.

Tak, widziałem tą sytuację. Jacek się zaczaił na Marcina za tego liścia, który był na face to face. Akurat nie było ochrony w tamtym momencie, bo tam jest bardzo ciemno na tym backstage’u – ja nawet nie widziałem Jacka, gdzie się zaczaił. Najman schodził i tam jakiś wyskok był, uderzenie. ”Kubańczyk” bardzo fajnie zareagował, bo Marcin chciał się odegrać, a ”Kubańczyk” go odciągnął. Ochrona przybiegła odciągnęła Jacka i nie wiem, bo poszedłem stamtąd. Nie chciałem tam w tym uczestniczyć. Doszło tam do rękoczynów na backstage’u. Klasyka freak fightów.      

Jest nowe nagranie!

Musiała wkroczyć ochrona i uspokoić całą sytuację. Jak się okazuje po konferencji doszło do dalszych mocnych słów i przepychanek pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. Ponadto zza kulisami pojawiła się też Joanna Godlewska-Murańska.

Wspomniana sytuacja poniżej:

https://youtu.be/ilCc05ICoPw?t=1097

Zobacz także:

FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer! Widzieliście?

Bardzo dobra informacja dla fanów zawodowego MMA! Organizacja FEN, czyli druga pro sportowa siła w polskich mieszanych sztukach walki ma nowego zawodnika! I to bardzo perspektywicznego!

Labryga zmotywowany! Chciałby w przyszłości zmierzyć się z… Pasternakiem i Sararą! Co wy na to?

Wczoraj odbyła się pierwsza konferencja High League 7. Freakowa gala odbędzie się już siedemnastego czerwca odbędzie się w Krakowie. Jednym z głównych bohaterów jest Denis Labryga, który zdradził, że w przyszłości chętnie zmierzyłby się z Michałem Pasternakiem oraz Tomaszem Sararą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis