MMA PLEFM SHOWNorman ParkePRIME 4: Oficjalnie Parke nie wystąpi w sobotę w Szczecinie! Znamy zastępstwo!

PRIME 4: Oficjalnie Parke nie wystąpi w sobotę w Szczecinie! Znamy zastępstwo!

Federacja Prime Show MMA informuje, iż Norman Parke nie stoczy walki z Adamem Oknińskim na zbliżającej się gali PRIME 4: ”Królestwo”, która już jutro odbędzie się w Szczecinie.

Parke

Zawodnik mimo wynegocjowanego i podpisanego kontraktu postanowił na 2 dni przed walką wymusić nowe, korzystniejsze dla siebie warunki umowy. Federacja Prime Show MMA dołożyła wszelkich starań, żeby występ Normana znalazł swój finał na gali PRIME 4.

Niestety próby porozumienia się z zawodnikiem nie doszły do skutku albowiem Norman, wraz z upływem czasu, mnożył swoje żądania czyniąc osiągnięcie konsensusu niemożliwym. Norman Parke odmówił wywiązania się z zawartej umowy za co zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej zgodnie z zapisami kontraktowymi. Federacja nie mogąc sobie pozwolić na uleganie naciskom niezgodnymi z zapisami umownymi, a jednocześnie pragnąc zrekompensować niniejsze wydarzenia kibicom, znalazła godne zastępstwo Normana

Znamy zastępstwo!

Podczas ceremonii ważenia/media treningu poznaliśmy nowego przeciwnika Adama Oknińskiego. Został nim były mistrz KSW – Artur ”Kornik” Sowiński. Przypomnijmy, że Artur jeszcze dziś poinformował kibiców o zakończeniu współpracy z największą organizacją w naszym kraju. O czym pisaliśmy [TUTAJ]

To już trzeci raz, gdy Artur Sowiński zmierzy się ze zdecydowanie cięższym rywalem. Było tak również, gdy skrzyżował rękawice z Lubo Slovikiem oraz Piotrem ”Bubu” Ćwikiem – co ważne ”Kornik” z tych starć wychodził zwycięsko.

Cały media trening i ważenie zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Glover Teixeira zirytowany całą sytuacją: Dlaczego nie pozwolili mi walczyć z Janem?

Na kanale Super Lutas głos zabrał były mistrz Glover Teixeira (33-8). Brazylijczyk nie ukrywa, że jest zirytowany całą sytuacją. 43-latek uważa, że jego rewanż z Janem Błachowiczem (29-9) byłby zdecydowanie lepszy niż starcie naszego reprezentanta z Magomedem Ankalaevem (18-1).

Kto w walce wieczoru FEN 44? Bartosz Szewczyk i Kamil Kraska zagrali w “kamień, papier, nożyce”

We wczorajszym magazynie sportów walki Koloseum na Polsat Sport dowiedzieliśmy się kto wystąpi w walce wieczoru styczniowej gali FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim. O udział w main evencie zagrali bohaterowie tej gali Bartosz Szewczyk i Kamil Kraska.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis