MMA PLNajnowszeFENKto w walce wieczoru FEN 44? Bartosz Szewczyk i Kamil Kraska zagrali w “kamień, papier, nożyce”

Kto w walce wieczoru FEN 44? Bartosz Szewczyk i Kamil Kraska zagrali w “kamień, papier, nożyce”

We wczorajszym magazynie sportów walki Koloseum na Polsat Sport dowiedzieliśmy się kto wystąpi w walce wieczoru styczniowej gali FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim. O udział w main evencie zagrali bohaterowie tej gali Bartosz Szewczyk i Kamil Kraska.

Kto w walce wieczoru FEN 44

Obaj zawodnicy byli gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Igora Marczaka. W pewnym momencie programu sami zagrali o to, kto wystąpi w walce wieczoru FEN 44.

Przypominamy, że o szczegółach styczniowej gali FEN 44 przeczytacie TUTAJ -> FEN 44 w styczniu w Ostrowie Wielkopolskim. Są pierwsze nazwiska [WIDEO]

Kto w walce wieczoru FEN 44? Bartosz Szewczyk i Kamil Kraska zagrali w “kamień, papier, nożyce”

Co ciekawe, podczas wczorajszego programu Koloseum kibice mogli zobaczyć jak zawodnicy walczą o miejsce w walce wieczoru tego wydarzenia. Bartosz Szewczyk i Kamil Kraska zagrali w znaną grę “kamień, papier, nożyce”, a stawką było umieszczenie ich pojedynku w walce wieczoru gali FEN 44.

Grę wygrał… Bartosz Szewczyk i o ile właściciele i decydenci Fight Exclusive Night wezmą to pod uwagę, to właśnie ten zawodnik wystąpi w main evencie styczniowej gali w Ostrowie Wielkopolskim.

Fragment programu Koloseum z udziałem Bartosza Szewczyka i Kamila Kraski, w którym obaj grają w “kamień, papier, nożyce” do sprawdzenia TUTAJ -> FEN 44: Zawodnicy zagrali w “papier, kamień, nożyce” o to, kto wystąpi w walce wieczoru

Zobacz także:

Glover Teixeira zirytowany całą sytuacją: Dlaczego nie pozwolili mi walczyć z Janem?

Na kanale Super Lutas głos zabrał były mistrz Glover Teixeira (33-8). Brazylijczyk nie ukrywa, że jest zirytowany całą sytuacją. 43-latek uważa, że jego rewanż z Janem Błachowiczem (29-9) byłby zdecydowanie lepszy niż starcie naszego reprezentanta z Magomedem Ankalaevem (18-1).

Jon Jones wróci do oktagonu na UFC 285 w marcu? Jest trzech kandydatów na rywala!

Wygląda na to, że wreszcie doczekamy się debiutu “Bonesa” w wadze ciężkiej! Wg informacji portalu MMAjunkie.com, Jon Jones wróci do oktagonu największej organizacji MMA na świecie już 5 marca na gali UFC 285 w Las Vegas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis