MMA PLPaweł JóźwiakPrezes FEN o powstaniu nowej organizacji freak fight: Będziemy konkurencją dla FAME MMA i High League

Prezes FEN o powstaniu nowej organizacji freak fight: Będziemy konkurencją dla FAME MMA i High League

Prezes FEN Paweł Jóźwiak nie ukrywa, że zamierza powołać do życia nową organizację typu freak fight, która niedługo ma zadebiutował na polskim rynku. Nowy twór właścicieli Fight Exclusive Night ma być konkurencją dla FAME MMA i High League.

FEN już raz mocno eksperymentowało z zestawieniami freakowymi na swoich galach. Na gali FEN 34 wymieszali oni freaków z zawodnikami zawodowymi, co spotkało się z dużą krytyką środowiska.

Teraz FEN powoła do życia nową freakową organizację i tam będzie budować nową społeczność kibiców mieszanych sztuk walki.

Prezes FEN o powstaniu nowej organizacji freak fight: Będziemy konkurencją dla FAME MMA i High League

O tej nowej organizacji prezes FEN Paweł Jóźwiak opowiedział Arturowi Mazurowi z portalu sportowefakty.wp.pl:

“Walki “freak-fight” też się na nich pojawią, ale nie w takich proporcjach, jak to miało miejsce w maju. Pracujemy również nad powołaniem nowej organizacji, która będzie konkurencją dla FAME MMA i High League. W niej właśnie znajdzie się miejsce dla walk bohaterów internetu. Pierwsza gala na początku przyszłego roku. Prace idą pełną parą. Wraz z moimi wspólnikami z FEN-u będziemy jedynie zarządzać nowym produktem. Żaden z pracowników naszej organizacji, również ja, nie będzie jednak twarzą nowej organizacji. Produkt będzie skierowany do młodego widza, dlatego chcemy postawić na nowe twarze. Ja i moi wspólnicy będziemy jedynie dzielić się swoim promotorskim doświadczeniem i zarządzać całym przedsięwzięciem, ale będąc w cieniu.”

Cała rozmowa do sprawdzenia –> TUTAJ.

Nieoficjalnie wiadomo już, że jedną z walk tej karty walk będzie freak fight w postaci starcia lewaka z prawakiem – Jasia Kapeli z Ziemowitem Kossakowskim.

Zobacz także:

FEN 36: Mateusz Rębecki z nowym rywalem. Zmiany w karcie walk tuż przed galą

Organizacja FEN poinformowała o trzech zmianach w karcie walk sobotniej gali. W walce wieczoru nie wystąpi Aigun Akhmedov. Nowym przeciwnikiem Mateusza Rębeckiego został Felipe Maia. Ponadto nowych rywali poznali Łukasz Klinger i Patryk Buczkowski.

Paul nawołuje do walki z… Tysonem Furym! Youtuber uważa, że ”Król Cyganów” zasłużył na taką szansę!

To już gruba przesada! Jake Paul na twitterze nawołuje do pojedynku z Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO). To nie koniec, bo znany youtuber twierdzi, że dopiero w tym momencie ”Król Cyganów” zasłużył na taki pojedynek.

Plakat MMA VIP 3 ujawniony! Najman, GSP, Polski Ken i Michał Pasternak w roli głównej!

No to już wiemy bardzo dużo! Plakat nadchodzącej egzotycznej gali MMA VIP 3 ujawniony! A na plakacie tym widzimy uczestników nadchodzącej gali organizowanej przez Marcina Najmana!