MMA PLMarcin NajmanPlakat MMA VIP 3 ujawniony! Najman, GSP, Polski Ken i Michał Pasternak w roli głównej!

Plakat MMA VIP 3 ujawniony! Najman, GSP, Polski Ken i Michał Pasternak w roli głównej!

No to już wiemy bardzo dużo! Plakat nadchodzącej egzotycznej gali MMA VIP 3 ujawniony! A na plakacie tym widzimy uczestników nadchodzącej gali organizowanej przez Marcina Najmana!

W rolach głównych zobaczymy między innymi samego organizatora – Marcina Najmana oraz m.in. rapera GSP, celebrytę Polskiego Kena czy zawodnika MMA z krwi i kości Michała Pasternaka!

Plakat MMA VIP 3 ujawniony! Najman, GSP, Polski Ken i Michał Pasternak w roli głównej!

Gala MMA VIP 3 odbędzie się już 29 października i każdy, kto lubi MMA w formie freak fightów znajdzie coś dla siebie!

W walce wieczoru wydarzenia Marcin Najman zmierzy się z rozpędzonym treningami nie tylko na rowerze Ryszardem “Szczeną” Dąbrowskim, a w początkowym etapie karty walk znajdziemy m.in. starcie raperów, w którym GSP zmierzy się z Kazikiem Klimatem, walkę kobiety z mężczyzną w postaci pojedynków: Polski Ken vs Wiktoria Domżalska czy Uli Siekacz z MuaBoyem oraz walkę “pełnoprawnych zawodników MMA z dyplomami” – Michała Pasternaka (20 walk w MMA rekord 14-6) z Kornelem Zapadką (9 walk w MMA rekord 8-1).

Cały plakat MMA VIP 3 możecie podziwiać poniżej. Przyznajcie się – będzie oglądać to wydarzenie?

Zdjęcie

Zobacz także:

Bombardier gotowy na walkę z Pudzianem! Zobaczcie jego trening przed KSW 64! Zaskoczeni?

Pojedynek Bombardiera z Mariuszem Pudzianowskim cieszy się ponownie dużym zainteresowaniem. Senegalski król zapasów po raz drugi przyjedzie do Polski, jednak tym razem kibice mają nadzieje, że zobaczą wreszcie Bombardiera w klatce organizacji KSW.

Nie do mnie tak, do mnie nie, czyli Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie Mariny Rodriguez! Co wy na to?

Była mistrzyni UFC i królowa polskiego MMA – Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie Mariny Rodriguez, która zasugerowała takie starcie po pokonaniu Mackenzie Dern w walce wieczoru minionej gali UFC on ESPN+ 52.