MMA PLFAME MMAPopularny strongman zadebiutuje w FAME MMA? Mówi się o walce z Popkiem!

Popularny strongman zadebiutuje w FAME MMA? Mówi się o walce z Popkiem!

To będzie nowy nabytek organizacji FAME MMA? Michał ”Boxdel” Baron w rozmowie z Real Pharm zdradził, że najprawdopodobniej są prowadzone negocjacje z Krzysztofem Radzikowskim. Wspomina się też już o potencjalnym rywalu w debiucie!

Popek

Krzysztof to jeden najlepszych polskich i światowych siłaczy. Radzikowski to choćby mistrz świata federacji World Strongman Federation. Do tego ważnego triumfu doszło w 2012 roku. 39-latek w ostatnim czasie zdobywał nowych fanów/kibiców. Chodzi o jego udział w programie Gogglebox. Przed telewizorem”, który jest transmitowany na kanale TTV.

Radzikowski vs Popek na FAME MMA?

Jak donosi Super Express jest pomysł na zestawienie Krzysztofa Radzikowskiego z Popkiem Monsterem (4-4). Warto zaznaczyć, że Radzikowski miał dostać dwie ciekawe propozycję. O jego angaż ma walczyć również organizacja High Leeague, założona przez rapera Malika Montanę.

Krzysztof Radzikowski to zaj**isty gość i jak najbardziej jestem zainteresowany. Z tego co wiem, są już prowadzone rozmowy – powiedział Michał Baron 

Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno Krzysztof Radzikowski pojawił się na Kanale Sportowym, gdzie padło pytanie o potencjalny debiut w MMA. Wtedy Krzysztof nie chciał się o tym wypowiadać, bo nie było żadnych propozycji.

KSW to są dla mnie za wysokie progi. Ja nie jestem zawodnikiem/zawodowcem. Uważam, że to jest federacja na tyle poważna – że powinna skupiać się/skupia się na samych zawodowcach. Gdzie ja tam… A do FAME MMA? Ja nie miałem żadnych propozycji, ja się tam nie pcham. Ja jestem zawodnikiem strongman/sportów siłowych. MMA lubię, lubię na to patrzeć, lubię się tym interesować, ale nikt mi nigdy nie składał żadnej propozycji. Jakby coś było to mógłbym się wypowiedzieć czy chcę czy nie chcę. Nie było jednak nigdy rozmowy w tym kierunku.       

Zobacz także:

MMA VIP 2: Ryszard Szczena prezentuje formę przed debiutem! [WIDEO] Widzieliście?

Ryszard Dąbrowski już osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Szczena” podczas drugiej edycji MMA VIP zmierzy się z ”Psychotropem”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis