MMA PLGROMDAPopek nowym zawodnikiem organizacji GROMDA!

Popek nowym zawodnikiem organizacji GROMDA!

Tego nikt się nie spodziewał! Federacja GROMDA sięgnęła po najcięższe działa, aby zatrzymać rosnącą w siłę konkurencję. Nowym zawodnikiem organizacji dowodzonej przez Mariusza Grabowskiego został bowiem Paweł “Popek” Mikołajuw!

Popek GROMDA

Popek to osoba, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeden z najpopularniejszych raperów w naszym kraju, który w przeszłości był liderem m.in. zespołu Gang Albanii. Poza tym Paweł występował również w programach telewizyjnych takich jak Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami.

W 2016 roku Mikołajuw podjął decyzję, że po ośmiu latach rozbratu z klatką wznowi karierę zawodnika MMA, którą rozpoczął jeszcze podczas pobytu na wyspach brytyjskich. 43-latek podpisał wtedy kontrakt z federacją KSW.

Pod banderą polskiego giganta stoczył cztery głośne pojedynki. Karierę w Konfrontacji Sztuk Walki rozpoczął od walki na gali KSW 37, gdzie został rzucony na pożarcie w starciu z Mariuszem Pudzianowskim. “Pudzian” znokautował go w zaledwie 37 sekund! Następnie “Popek” w ekspresowym tempie pokonał Roberta “Hardkorowego Koksa” Burneikę podczas historycznej gali KSW 39 na Stadionie Narodowym. Kolejne dwa starcia z Tomaszem Oświecińskim oraz Erko Junem jednak przegrał.

Po rozstaniu z federacją KSW, “Popek” związał się kontraktem z organizacją FAME MMA. Dla największej freakowej firmy w Europie zawalczył tylko dwa razy. Na gali FAME MMA 7 pokonał Damiana “Stiflera” Zduńczyka, a ostatnio na FAME 13 przegrał przez TKO (kontuzję ręki) z Normanem Parke.

Popek w GROMDZIE!

Kilkadziesiąt minut temu, federacja GROMDA wypuściła jedną z najgorętszych informacji ostatnich miesięcy. Organizacja walk na gołe pięści – za pośrednictwem swojego Facebooka – poinformowała o zakontraktowaniu potężnego gracza w świecie showbiznesu, Pawła “Popka” Mikołajuwa. Artysta wystąpi już na najbliższym wydarzeniu GROMDA 9, która odbędzie się 10 czerwca.

POPEK, czyli KRÓL wchodzi do gry! Witamy w elitarnym klubie GROMDA.GROMDA 9 już 10 CZERWCA. Czas na krwawe RAM PAM…

Posted by Gromda on Monday, May 16, 2022

Jak myślicie, czy Popek poradzi sobie z brutalną formułą sportów walki?

Zobacz także:

Piotr Szeliga w loży szyderców! ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik: Jazda!

Piotr Szeliga tuż po walce pojawił się w loży szyderców. Popularny ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik na bokserze. Podopieczny Mateusza Kubiszyna w sobotę stoczył swój czwarty pojedynek w organizacji FAME MMA.

Mateusz Murański ostro o Popku: Gdzie go złapiemy, jest walony na dziurę!

Mateusz Murański po pierwszym zwycięstwie w organizacji FAME MMA wskazał kolejnych potencjalnych przeciwników. ”Muran” zdradził, że chciałby stoczyć pojedynek z Popkiem Monsterem (4-5), lub Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem (3-0). W ostatnim czasie padały mocne słowa i trzeba przyznać, że mamy tutaj duży konflikt z Popkiem.

Norman Parke zaczepiany przez Tyburskiego? ”Stormin”: Wyglądał jak kobieta!

Norman Parke (29-7-1) w rozmowie z ”Koloseum” zdradził, że tuż po walce był zaczepiany przez Pawła Tyburskiego. ”Stormin” zapewnia, że ”Tybori” chce się wybić na jego nazwisku. Były zawodnik UFC proponuje spotkanie na sali treningowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis