MMA PLFAME MMAPiotr Szeliga w loży szyderców! ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik: Jazda!

Piotr Szeliga w loży szyderców! ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik: Jazda!

Piotr Szeliga tuż po walce pojawił się w loży szyderców. Popularny ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik na bokserze. Podopieczny Mateusza Kubiszyna w sobotę stoczył swój czwarty pojedynek w organizacji FAME MMA.

Szeliga

Szeliga w rzymskiej klatce zmierzył się z doświadczony Normanem Parke. Zawodnik pochodzący z Dębicy ruszył na przeciwnika z szarżą ciosów, lecz było to zdecydowanie za mało. Parke świetnie się bronił. Dodatkowo były zawodnik UFC był szybszy, a jego uderzenia robiły wrażenie. W drugiej rundzie Norman obalił i szybko znalazł dogodną pozycję, aby zakończyć walkę przed czasem.

Tuż po walce Szeliga zapewniał, że jest gotowy na rewanż z Normanem. Byłoby to starcie w formule K-1.

Troszkę inaczej to sobie wyobrażałem. Gratulacje dla Normana, był w tej walce lepszy. Może byśmy zrobili rewanż w K1? Myślę że to tez byłaby bardzo fajna walka, też w Klatce Rzymskiej.

Szeliga wykręca najlepszy wynik!

Piotr Szeliga postanowił na swoim profilu opublikować nagranie z loży szyderców, gdzie wykręcił najlepszy wynik. 

Po walce w Hejt Roomie rozwaloną ręką jeszcze rekordzik się zrobiło hehe. Później dodam post z kilkoma słowami ode mnie dla was. Pozdrawiam was serdecznie i pamiętajcie, nigdy w siebie nie zwątpcie, przynajmniej JA nie zamierzam! Z Fartem! Pjona!

Całe nagranie poniżej:

Po walce w Hejt Roomie rozwaloną ręką jeszcze rekordzik się zrobiło hehe😁👊.Później dodam post z kilkoma słowami ode mnie dla was😉👊.Pozdrawiam was serdecznie i pamiętajcie, nigdy w siebie nie zwątpcie, przynajmniej JA nie zamierzam!👊Z Fartem!Pjona!

Posted by Piotr Szeliga on Monday, May 16, 2022

FAME MMA 14: Wyniki

Mateusz “Tromba” Trąbka pok. Tomasz “Gimper” Działowy przez TKO w 2 rundzie (ciosy w dosiadzie) – relacja z walki: FAME MMA 14: Walczyli jak zawodowcy! Tromba znokautował Gimpera w drugiej rundzie!
Marcin “Xayoo” Majkut pok. Sergiusz “Nitro” Górski przez TKO w 1 rundzie – walka w K-1 – relacja z walki: FAME MMA 14: Nitro upadł po raz trzeci i Xayoo wygrał w pierwszej rundzie
Agata “Fagata” Fąk pok. Monika “Mona” Kociołek przez jednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 29:28) – relacja z walki: FAME MMA 14: Fagata nie potrzebowała planu B. Kręciła się wokół Mony i wypunktowała ją po trzech rundach
Norman Parke pok. Piotr “Szeli” Szeliga przez TKO w 2 rundzie – klatka rzymska (boks i MMA).- relacja z walki: FAME MMA 14: Norman Parke rozniósł Piotra Szeligę w rzymskiej klatce. “Prokurator” bez argumentów!
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka pok. Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg przez jednogłośną decyzję sędziów – relacja z walki: FAME MMA 14: Wiewiór obronił pas mistrzowski wypunktowując Krychę UFC! Zdecydowało fight IQ!
Adam “AJ” Josef pok. Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz przez nokaut w 1 rundzie – walka w K-1 – relacja z walki: FAME MMA 14: Kolana, kolana! Adam “AJ” Josef znokautował Matta Fit Lovers w pierwszej rundzie!
Mateusz “Muran” Murański pok. Alan “Alanik” Kwieciński przed niejednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 28:29) – relacja z walki: FAME MMA 14: Duch wuja Władka czuwał! Mateusz Murański wypunktował Alana Kwiecińskiego
Dawid Malczyński pok. Mariusz “Hejter” Słoński przez TKO (ciosy w parterze) w 1. rundzie – relacja z walki: FAME MMA 14: Hejter szybko ruszył na Malczyńskiego, ale potem szybko leżał i przegrał przez TKO
Wiktoria Jaroniewska pok. Katarzyna “LalaLuna” Aleksander przez niejednogłośną decyzję sędziów (29:28 29:28, 28:29) – relacja z walki: FAME MMA 14: Laluna chciała walczyć jak na ulicy, ale to była klatka i Wiki wygrała decyzją

Zobacz także:

Gregor Gillespie, który uciekał od walki z Gamrotem został zwolniony z UFC? Zawodnik tłumaczy zamieszanie

Minionej nocy świat mieszanych sztuk walki obiegła zaskakująca informacja, jakoby to Gregor Gillespie został zwolniony z organizacji UFC. Amerykanin niedawno uciekał od walki z Mateuszem Gamrotem.

Psycho ostro o Denisie Załęckim: P*nis! Bardzo go nie lubię, zresztą nie tylko ja! Co wy na to?

Adam Lazar już osiemnastego czerwca w Ostródzie zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Psycho” podczas Fight Exclusive Night 40 zmierzy się z również debiutującym Dariuszem Hrehorowiczem. Lazar przede wszystkim znany jest z walk na gołe pięści w GROMDZIE.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis