MMA PLFAME MMAMateusz Murański ostro o Popku: Gdzie go złapiemy, jest walony na dziurę!

Mateusz Murański ostro o Popku: Gdzie go złapiemy, jest walony na dziurę!

Mateusz Murański po pierwszym zwycięstwie w organizacji FAME MMA wskazał kolejnych potencjalnych przeciwników. ”Muran” zdradził, że chciałby stoczyć pojedynek z Popkiem Monsterem (4-5), lub Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem (3-0). W ostatnim czasie padały mocne słowa i trzeba przyznać, że mamy tutaj duży konflikt z Popkiem.

Murański

”Król Albanii” w rozmowie z Tomaszem Sararą odpowiadał na pytania widzów. W pewnym momencie padło pytanie o rodzinę Murańskich.

Niech oni zrobią coś dla Polski i popełnią samobójstwo ku**a, skacząc z mostu razem ze swoją mamą ku*wa.

Popek Monster ostatni pojedynek stoczył na FAME MMA 13 w Gliwicach, gdzie zmierzył się z doświadczonym Normanem Parke. Początek był dobry w wykonaniu Popka, który ruszył i trafił mocnym ciosem. Nie był to jednak szczęśliwy dzień rapera. Po kolejnym ataku – doznał kontuzji, która wykluczyła go z kontynuowania walki.

Murański ostro o Popku!

Mateusz Murański ma wielką niechęć do Popka Monstera. ”Muran” w rozmowie z portalem FanSportu.pl gwarantował, że kiedy dojdzie do spotkania z Popkiem, to od razu rusza w stronę popularnego rapera z Legnicy.

Popek  zwykła ku**a, śmieć do szczania. Po prostu jak go spotkam, od razu go walę na zęby. Nie obchodzą mnie pieniądze. Ojciec tak samo jest na niego cięty. Gdzie go złapiemy, jest walony na dziurę. Albo w oktagonie FAME, albo złapię go i upier**olę na ulicy. Złapię go i od razu walę na dziurę.

FAME MMA 14: Wyniki

Mateusz “Tromba” Trąbka pok. Tomasz “Gimper” Działowy przez TKO w 2 rundzie (ciosy w dosiadzie) – relacja z walki: FAME MMA 14: Walczyli jak zawodowcy! Tromba znokautował Gimpera w drugiej rundzie!
Marcin “Xayoo” Majkut pok. Sergiusz “Nitro” Górski przez TKO w 1 rundzie – walka w K-1 – relacja z walki: FAME MMA 14: Nitro upadł po raz trzeci i Xayoo wygrał w pierwszej rundzie
Agata “Fagata” Fąk pok. Monika “Mona” Kociołek przez jednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 29:28) – relacja z walki: FAME MMA 14: Fagata nie potrzebowała planu B. Kręciła się wokół Mony i wypunktowała ją po trzech rundach
Norman Parke pok. Piotr “Szeli” Szeliga przez TKO w 2 rundzie – klatka rzymska (boks i MMA).- relacja z walki: FAME MMA 14: Norman Parke rozniósł Piotra Szeligę w rzymskiej klatce. “Prokurator” bez argumentów!
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka pok. Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg przez jednogłośną decyzję sędziów – relacja z walki: FAME MMA 14: Wiewiór obronił pas mistrzowski wypunktowując Krychę UFC! Zdecydowało fight IQ!
Adam “AJ” Josef pok. Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz przez nokaut w 1 rundzie – walka w K-1 – relacja z walki: FAME MMA 14: Kolana, kolana! Adam “AJ” Josef znokautował Matta Fit Lovers w pierwszej rundzie!
Mateusz “Muran” Murański pok. Alan “Alanik” Kwieciński przed niejednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 28:29) – relacja z walki: FAME MMA 14: Duch wuja Władka czuwał! Mateusz Murański wypunktował Alana Kwiecińskiego
Dawid Malczyński pok. Mariusz “Hejter” Słoński przez TKO (ciosy w parterze) w 1. rundzie – relacja z walki: FAME MMA 14: Hejter szybko ruszył na Malczyńskiego, ale potem szybko leżał i przegrał przez TKO
Wiktoria Jaroniewska pok. Katarzyna “LalaLuna” Aleksander przez niejednogłośną decyzję sędziów (29:28 29:28, 28:29) – relacja z walki: FAME MMA 14: Laluna chciała walczyć jak na ulicy, ale to była klatka i Wiki wygrała decyzją

Zobacz także:

UFC: Mamy karty punktowe z walki Jana Błachowicza! Sędziowie byli zgodni! Też tak to widzieliście?

Wiemy już jak sędziowie punktowali pierwszą i drugą rundę pojedynku Jana Błachowicza (29-9) z Aleksandarem Rakiciem (14-3). Była to walka wieczoru sobotniej eventu największej organizacji na świecie.

Jacek Murański zdradza, że łamał innym czaszki uderzeniami głową: Mam tutaj kilka szram [WIDEO] Co wy na to?

Jacek Murański ma to do siebie, że każdy jego wywiad przynosi wiele ciekawych bon motów, które na stałe mogą wejść do żargonu sportowego. Nie inaczej było po jednym z wywiadów, który udzielił po sobotniej gali FAME MMA 14.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis