MMA PLEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke zaczepiany przez Tyburskiego? ”Stormin”: Wyglądał jak kobieta!

Norman Parke zaczepiany przez Tyburskiego? ”Stormin”: Wyglądał jak kobieta!

Norman Parke (29-7-1) w rozmowie z ”Koloseum” zdradził, że tuż po walce był zaczepiany przez Pawła Tyburskiego. ”Stormin” zapewnia, że ”Tybori” chce się wybić na jego nazwisku. Były zawodnik UFC proponuje spotkanie na sali treningowej.

Parke

Były tymczasowy mistrz KSW w sobotę w Krakowie odnotował kolejny udany start w największej freakowej organizacji. Parke w rzymskiej klatce zmierzył się z Piotrem Szeligą. Norman dominował od początku do końca – nawet w pierwszej rundzie, gdzie widzieliśmy rywalizację na same pięści. ”Szeli” padł na deski, ale pokazał charakter i chciał jeszcze zaskoczyć. To było za mało na świetnie dysponowanego Parke, który walkę ostatecznie zakończył w drugiej rundzie.

Parke o Tyburskim: Jak ma problem, to może mnie spotkać na sali treningowej!

Norman Parke tuż po pojedynku na kanale ”Koloseum” zdradził, że doszło do zaczepek ze strony Pawła Tyburskiego. Parke ostro wypowiedział się o ”Tyborim”, który już walczył w organizacji FAME MMA.

Kto to był? Nie znam tego gościa. Ten z postawionymi włosami? Kim jest ten gość? Bił się tu? Ok. Nigdy o nim nie słyszałem, nigdy nie widziałem jego nazwiska. Widziałem tego wysokiego gościa z tymi cholernymi nażelowanymi włosami, zrobionymi brwiami (…)  Wyglądał jak kobieta. Myślałem, że to kobieta. Nie wiem, kim on jest. Jak ma problem, to może mnie spotkać na sali treningowej. Nie musimy tego robić przed publicznością za pieniądze. Chce się wybić na moim nazwisku.

Były piłkarz w ostatnim czasie ma gorący konflikt z raperem ”Alberto”. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie w przyszłości.

”Tybori” ostatni pojedynek stoczył na gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Tyburski wrócił na odpowiednie tory po przerwie i pierwszej przegranej, którą zapewnił mu Gabriel ”Arab” Al-Sulwi. To było efektowne zwycięstwo. Tybruski w drugiej rundzie zastopował Łukasza Lupę.

Zobacz także:

Gregor Gillespie, który uciekał od walki z Gamrotem został zwolniony z UFC? Zawodnik tłumaczy zamieszanie

Minionej nocy świat mieszanych sztuk walki obiegła zaskakująca informacja, jakoby to Gregor Gillespie został zwolniony z organizacji UFC. Amerykanin niedawno uciekał od walki z Mateuszem Gamrotem.

Psycho ostro o Denisie Załęckim: P*nis! Bardzo go nie lubię, zresztą nie tylko ja! Co wy na to?

Adam Lazar już osiemnastego czerwca w Ostródzie zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Psycho” podczas Fight Exclusive Night 40 zmierzy się z również debiutującym Dariuszem Hrehorowiczem. Lazar przede wszystkim znany jest z walk na gołe pięści w GROMDZIE.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis